داغ‌ترین پرونده‌ها:

گروه «سلمان فارسی» به شهرک نور می‌روند

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
سریال تلویزیونی «سلمان فارسی» به کارگردانی داود میرباقری در شاهرود روزهای پایانی خود را از فصل بیزانس سپری می‌کند.

"سلمان فارسی" از شاهرود به سمت شهرک سینمایی نور می‌روند. حسین طاهری تهیه‌کننده سریال با اعلام این خبر، گفت: گروه در حال آماده‌سازی لوکیشن در شهرک نورند که ظرف روزهای آتی برای ادامه تصویربرداری به شهرک نور اعزام می‌شوند و بخش‌هایی در تهران تصویربرداری خواهد شد.

سریال تلویزیونی "سلمان فارسی" از روز عید قربان بعد از توقف کرونایی جلوی دوربین رفت که بخش‌هایی از فصل بیزانس را به تصویر بکشد. سفرهای ترکیه و  ارمنستان که پیش‌تر اعلام شده بود به دلیل شیوع کرونا لغو شد و تصمیم سازندگان بر این شد تا در ایران به کمک ویژوال افکت تصویربرداری شود.

گروه‌های پزشکی در اجرای پروتکل‌های بهداشتی به گروه سازنده کمک می‌کنند تا افراد در سلامت کامل به کار ادامه دهند. 

تصویربرداری "سلمان فارسی" زمستان سال گذشته در شهداد کرمان و قشم آغاز شد. این سریال در سه دوره تاریخی ایران باستان، بیزانس و رم جلوی دوربین می‌رود. 

"سلمان فارسی" به کارگردانی داوود میرباقری و تهیه‌کنندگی حسین طاهری به سفارش مرکز سیمافیلم ساخته می‌شود و از جمله بزرگ‌ترین آثار نمایشی تاریخ کشور محسوب می‌شود. زلال فیلم مجری طرح سریال است و پیش‌بینی می‌شود فیلمبرداری این سریال الف‌ویژه حدود 5 سال به طول انجامد.

فرهاد اصلانی نقش تاجر را در مجموعه "سلمان فارسی" بازی می‌کند؛ همچنین علی دهکردی، چنگیز جلیلوند و محمدرضا هدایتی نیز در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

 

کلید واژه
رسانه تلویزیون سریال سلمان فارسی سلمان فارسی
نظرات