مزدک رستمی: "همه چیز آنجاست" خود زندگی است؛ قصه‌ها شبیه واقعیت هستند

مزدک رستمی

این بازیگر به خبرنگار «نسیم» گفت: از ویژگی‌های سریال این است که قصه‌های آن به زندگی واقعی نزدیک هستند و مشابه ماجراهای آن را در زندگی روزمره‌مان پیدا می‌کنیم؛ سریال طرح معضل اجتماعی می‌کند

مزدک رستمی بازیگر نقش اسماعیل در سریال «همه چیز آنجاست»  در گفتگو با خبرنگار «نسیم»، ماجراها و داستان های این مجموعه را نزدیک به زندگی واقعی دانست و افزود: از ویژگی ها و امتیازات این سریال این است که قصه های آن به زندگی واقعی نزدیک هستند و مشابه ماجراهای آن را در زندگی روزمره مان پیدا می کنیم.

وی درباره کاراکتر اسماعیل ادامه داد: اسماعیل هم نقشی است که شبیه او را ممکن است سراغ داشته باشیم.

رستمی درباره میزان ارتباط قصه اسماعیل و سمانه با داستان اصلی سریال افزود: داستان اسماعیل و سمانه داستان ازدواج و وصلت است و به واسطه مهرنوش که عضوی از خانواده اصلی قصه است به داستان وصل می شود. بقیه داستان های این مجموعه هم به واسطه یک کاراکتر به این خانواده و ماجراهای آن پیوند می خورند. البته قرار بود قصه اسماعیل و سمانه بیش از این ها با خانواده اصلی درگیر باشد اما بعد از گذشت چند قسمت و با توجه به فیدبکی که از مخاطبان دریافت شد، به نظرم توانست به عنوان قصه ای مستقل عرض اندام و هویت پیدا کند.

این بازیگر داستان اسماعیل در قصه «همه چیز آنجاست» را بستری برای طرح یک معضل اجتماعی دانست و بیان داشت: به نظرم قصه اسماعیل و سمانه و بسیاری از قصه های دیگر در این مجموعه هریک طرح یک مشکل را به دوش می کشند و از این نظر هم حضورشان در داستان ضرورت پیدا می کند.

«همه چیز آنجاست» به تهیه کنندگی داوود هاشمی و کارگردانی شهرام شاه حسینی هر شب ساعت20:45  از شبکه سه سیما پخش می شود. تاکنون 48 قسمت از این سریال پخش شده و 10 قسمت پایانی نیز در شب های بعد روی آنتن می رود.

جمشید مشایخی، بهناز جعفری، محمد عمرانی، بهرام ابراهیمی، امین زندگانی،  الهام حمیدی، مهرانه مهین ترابی، حدیث میرامینی، حسین مهری، صفا آقاجانی و... در این سریالی نقش آفرینی می کنند.   

 

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به پدیده فقر و کارهای خیریه

قیمتِ کار خیر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین