مزدک رستمی: "همه چیز آنجاست" خود زندگی است؛ قصه‌ها شبیه واقعیت هستند

مزدک رستمی

این بازیگر به خبرنگار «نسیم» گفت: از ویژگی‌های سریال این است که قصه‌های آن به زندگی واقعی نزدیک هستند و مشابه ماجراهای آن را در زندگی روزمره‌مان پیدا می‌کنیم؛ سریال طرح معضل اجتماعی می‌کند

مزدک رستمی بازیگر نقش اسماعیل در سریال «همه چیز آنجاست»  در گفتگو با خبرنگار «نسیم»، ماجراها و داستان های این مجموعه را نزدیک به زندگی واقعی دانست و افزود: از ویژگی ها و امتیازات این سریال این است که قصه های آن به زندگی واقعی نزدیک هستند و مشابه ماجراهای آن را در زندگی روزمره مان پیدا می کنیم.

وی درباره کاراکتر اسماعیل ادامه داد: اسماعیل هم نقشی است که شبیه او را ممکن است سراغ داشته باشیم.

رستمی درباره میزان ارتباط قصه اسماعیل و سمانه با داستان اصلی سریال افزود: داستان اسماعیل و سمانه داستان ازدواج و وصلت است و به واسطه مهرنوش که عضوی از خانواده اصلی قصه است به داستان وصل می شود. بقیه داستان های این مجموعه هم به واسطه یک کاراکتر به این خانواده و ماجراهای آن پیوند می خورند. البته قرار بود قصه اسماعیل و سمانه بیش از این ها با خانواده اصلی درگیر باشد اما بعد از گذشت چند قسمت و با توجه به فیدبکی که از مخاطبان دریافت شد، به نظرم توانست به عنوان قصه ای مستقل عرض اندام و هویت پیدا کند.

این بازیگر داستان اسماعیل در قصه «همه چیز آنجاست» را بستری برای طرح یک معضل اجتماعی دانست و بیان داشت: به نظرم قصه اسماعیل و سمانه و بسیاری از قصه های دیگر در این مجموعه هریک طرح یک مشکل را به دوش می کشند و از این نظر هم حضورشان در داستان ضرورت پیدا می کند.

«همه چیز آنجاست» به تهیه کنندگی داوود هاشمی و کارگردانی شهرام شاه حسینی هر شب ساعت20:45  از شبکه سه سیما پخش می شود. تاکنون 48 قسمت از این سریال پخش شده و 10 قسمت پایانی نیز در شب های بعد روی آنتن می رود.

جمشید مشایخی، بهناز جعفری، محمد عمرانی، بهرام ابراهیمی، امین زندگانی،  الهام حمیدی، مهرانه مهین ترابی، حدیث میرامینی، حسین مهری، صفا آقاجانی و... در این سریالی نقش آفرینی می کنند.   

 

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ویژه هفته دفاع مقدس:
در روایت دفاع مقدس روح مجاهدت وشکست‌ناپذیری ملت ایران متبلور باشد
حجت الاسلام پناهیان در نهمین شب از سوگواره هنر و حماسه:
پاداش و کنترل آدم را ضعیف می‌کند.
حجت‌الاسلام پناهیان در سوگواره هنر و حماسه:
نیازمند گروه‌های جهادی که مردم را پولدار کنند، هستیم
در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین