اخبار آرشیوی

ساقی زینتی

ساقی زینتی، بازیگر سریال "ستایش": معمولا سری دوم سریال‌ها در ایران به اندازه سری اول آنها جذاب نیستند اما نسخه جدید "ستایش" حتی متنی قوی‌تر از اولی دارد و پرکشش‌تر است زیرا شخصیت‌های فرعی این قصه به خوبی برای بیننده تعریف می‌شوند

به گزارش «نسیم»، ساقی زینتی بازیگر نقش اختر در مجموعه تلویزیونی" ستایش" که بازی او از قسمت سوم این سریال شروع شده است، درباره ویژگی های نقش خود این طور توضیح داد: نقش من در سریال را نمی توان نقشی منفی دانست. حتی اگر این واژه را هم درباره نقش به کار بریم، منفی تلخ نیست. در واقع اختر سعی می کند تا به نفع ستایش عمل کند و نیت او برای ازدواج ستایش خیرخواهانه است. اما از طرفی هم خواستگار ستایش به او وعده داده تا برایش وام بگیرد. همچنین به این پول برای افتتاح سالن آرایشی نیاز دارد.

وی که پیش از این در چند اثر نمایشی نیز تجربه همکاری با سعید سلطانی را داشته است، درباره نحوه حضورش در این سریال گفت: من اولین بار با آقای سلطانی در سریال "پس از باران" همکاری کردم و بعد هم در سریال "جوانی" به کارگردانی ایشان حضور داشتم. حضور در این سریال ها باب آشنایی من با ایشان بود و بعد هم یک تله فیلم با نام "دفترچه خاطرات" را کارگردانی کردند که من هم نقشی را در آن بازی می کردم.

وی افزود: من سری اول ستایش را کمابیش نگاه می کردم و قصه آن را می دانستم تا این که در سری دوم آن از من دعوت به کار شد. در طول این سال ها هم از طرف ایشان باز هم به همکاری دعوت می شدم اما متاسفانه با سایر کارهایم تداخل پیدا می کرد و توفیق همکاری با ایشان دست نمی داد.

زینتی با اشاره به پرداخت درست قصه به همه کاراکترها و ارائه تصویری مشخص از آن ها درباره ویژگی های متن این سریال گفت: به نظر من قصه "ستایش" آنقدر خوب نوشته شده و درست پیش می رود که از همه کاراکترها می توان تصویری مشخص ارائه کرد. معمولا سری دوم سریال ها در ایران به اندازه سری اول آن ها دیده نمی شود و جذاب نیست. اما نظر من این است که سری دوم ستایش حتی متنی قوی تر از اولی دارد و پرکشش تر است. زیرا شخصیت های فرعی این قصه به خوبی برای بیننده تعریف می شوند. اساسا حضور آن ها به داستان کمک می کند و قهرمان را در ذهن او برجسته تر می سازد.

وی با ارائه مثالی در این زمینه ادامه داد: اگر دقت کنید از ابتدای ورود نقش من به قصه می فهمیم که این فرد شغلش چیست، چه نقشی در داستان دارد و نسبتش با ستایش چیست و چه هدفی را دنبال می کند.

مجموعه تلویزیونی ستایش از جمله آثار سری سیما و محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب و کارگردانی سعید سلطانی جمعه ها ساعت 20.45 روی آنتن این شبکه قرار می گیرد. تکرار این سریال نیز شنبه ها ساعت 14.30 از این شبکه به پخش می رسد. این مجموعه در ادامه داستان زنی به نام ستایش را روایت می کند که بعد از گذشت 22 سال و رهایی از تعقیب های پدر همسرش، حشمت فردوس حالا مدیریت یک رستوران را برعهده دارد و همه تلاش خود را برای حفظ زندگی و تربیت درست فرزندانش صرف می کند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

معضل تحریم یا فرصتی سودآور

پالایشگاه، راهکار دائمی بی‌اثر کردن تحریم میعانات گازی

جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس جمعه پیشِ‌رو را روز خیزش و حرکت ملت فلسطین به مسجد الاقصی برای پاسداری از آن اعلام کرد.

واردکنندگان کالاهای «ممنوعه» چگونه گمرک را دور زده‌اند؟

دوم تیرماه سال ۹۷ دولت ثبت سفارش و واردات بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا را ممنوع اعلام کرد. اما بررسی‌ آمارهای گمرک ایران نشان می‌دهد اغلب کالاهای ممنوع شده در ماه‌های اخیر وارد کشور شده و به قانون جدید بی توجه بوده‌اند.

وکالت نباید انحصاری باشد

حجت الاسلام نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به انحصار حرفه وکالت در کشور گفت: باید حضور حقوق‌دانان و فارغ التحصیلان حقوق مملکت، در مسائل حقوقی و قضایی کشور بیشتر شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین