ترقی در گفت‌‌وگو با باشگاه خبرنگاران چوان:

نقش پررنگ احزاب در لایحه جامع انتخابات/ جلوی ورود بی حساب و کتاب نامزدها گرفته می‌شود

عنوان

عضو حزب موتلفه با اشاره به نقش لایحه جامع انتخابات گفت: در این لایحه تقویت جبهه‌های مختلف احزاب بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. 

حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درگفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل هایگروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به اینکه بیشترین توجه و ملاحظات لایحه جامع انتخابات مجلس شورای اسلامی، معطوف به احزاب است، گفت:  این لایحه تازه وارد در مجلس به علت فراگرفتن ابعاد مختلف مربوط به انتخایات، چنان حاوی موضوعات و مباحث مختلفی است که بند بند آن ، قابل تحقیق و اظهارنظر بوده و در آن تقویت جبهه های مختلف احزاب بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. 

وی افزود: در کلیات لایحه جامعه انتخابات، شرایطی برای ثبت نام و ورود نامزدها لحاظ شده که درآن، احزاب زمینه ایفای نقش بیشتری را دارند و درواقع شروطی در این لایحه قائل شده که طبق آن، جمعیت پنج هزار نفری که ثبت نام کرده اند، باید نامزدهایشان رادر قالب  حزب یا جبهه مورد نظر، تایید کنند و با این روش دیگر جلوی ورودی های بی حساب وکتاب گرفته می شود. 

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: البته در بخشی از لایحه جامع انتخابات درباره نقش رجال سیاسی و مذهبی ، مواردی قید شده است که  جای بحث و اشکال دارد .

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
درخواست مجوز روحانی برای جبران خسارات سیل
اجازه رهبر انقلاب برای برداشت از صندوق توسعه ملی
دلار آمریکا حکم ارز قاچاق پیدا می‌کند
حذف دلار از معاملات خارجی +متن طرح نمایندگان مجلس
۵ اقدام لازم برای مقابله با سیاست جدید امریکا
هدف ترامپ از «تروریست» اعلام کردن «سپاه» چیست؟
تاملی بر انتخاب نام و شعار امسال
چرا سال «رونق تولید»؟