کواچ: خامس در بایرن می‌ماند و بازی می‌کند/ انتظار داشتیم آلمان مدت بیش‌تری در جام‌جهانی بماند

عنوان

سرمربی جدید بایرن‌مونیخ برای فصل پیش‌رو اهداف جاه‌طلبانه‌ای را دنبال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیکو کواچ  در کنفرانس خبری در سمت سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ  از علایق و آرزوهایش در فصل پیش روی بوندس لیگا گفت.

 او در این باره اظهار داشت: از اوضاع راضی هستم. انتظار داشتیم بازیکنان و تیم ملی آلمان با صعود به مراحل بعدی جام جهانی، حضور طولانی تری در روسیه داشته باشند. پس از مشورت با مانوئل نویر نتیجه گرفتیم  ملی پوشان بایرن را با خودمان به آمریکا نبریم. آن ها از تاریخ 25 جولای، همین جا در مونیخ با پیتر هرمان در کنار برخی از بازیکنان زیر 19 و 23 سال تمرین خواهند کرد. سپس در تاریخ  اول آگوست با هم ادغام خواهیم شد. در این مدت، ملی پوشان کمی از فوتبال فاصله خواهند گرفت و به آرامش خواهند رسید.

 کواچ در ادامه افزود: خامس بازیکن قرضی ما از رئال مادرید نام دارد و باید برای بایرن بازی کند. ما بندی در مورد رودریگس بندی داریم که یا آن را فعال خواهیم کرد یا خیر اما به وضوح مشخص است او همین جا می ماند.نمی توانم درباره خرید پاوار فرانسوی اظهار نظر کنم. او بازیکن خیلی خوبی است و در جام جهانی پیشرفت خودش را نشان داد. تیمی متشکل از 22 بازیکن در اختیار داریم و راضی نگه داشتن همه آن ها کار دشواری خواهد بود. ما از نفر جدیدی صحبت نمی کنیم.

 مرد کروات در پایان اظهار داشت: نهایت ظرفیت یک تیم  22 نفر است؛ به ویژه اگر 22 ورزشکار سطح بالا در اختیار داشته باشد. اگر همه خوب باشند، باید 6 نفر را نه به خاطر عملکرد  بلکه به صورت چرخشی در خانه بگذارم. شرایط تیم خوب است و بازیکنان جوان هم با نهایت توان تمرین می کنند. پنجره نقل و انتقالات هنوز باز است و شاید اتفاقی  رخ دهد.

 انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین