والیبال بانوان جام باشگاه‌های آسیا| پیکان مغلوب اندونزی شد

عنوان

تیم والیبال بانوان پیکان در پنجمین بازی خود از سری رقابت‌های جام باشگاه های آسیا در برابر گارودای اندونزی با نتیجه سه بر یک مغلوب شد.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در این دیدار طبق نظر میترا شعبانیان ارنج اصلی تیم پیکان را تهمینه درگزنی٬ مهسا کدخدا٬ مهتاب رحمانی٬ مائده برهانی٬ الهام فلاح٬ سودابه باقرپور و نگار کیانی تشکیل دادند.

ست نخست

تیم والیبال بانوان پیکان ست نخست دیدار برابر تیم گارودای اندونزی را با نتیجه 25 بر 23 به نفع خود به پایان رساند. شاگردان شعبانیان که آنالیز خوبی از این دیدار و نحوه عملکرد بازیکنان اندونزی داشتند به خوبی مهره های کلیدی این تیم را مهار و بازی را با قدرت هرچه تمام تر با هدف برد حریف آغاز کردند.

سیاه پوشان اندونزی هم با سرعت دادن به بازی خود تلاش داشتند تا خط دفاعی تیم پیکان را متزلزل کنند اما در اکثر دقایق بازی موفق نبودند.

اسپکهای پرقدرت مائده برهانی و مهتاب رحمانی در این ست امتیازات خوبی را برای تیم پیکان در پی داشت٬ سفیدپوشان این تیم همه سعی خود را به کار گرفتند تا اختلاف امتیاز خود را با تیم حریف حفظ کنند.

ست دوم

تیم والیبال پیکان در ست دوم دیدار برابر گارودای اندونزی با نتیجه 25 بر 20 مغلوب شد. در این ست ترکیب تیم پیکان تغییر چندانی نداشت و بازیکنان با انگیزه بالایی در برابر حریف صف آرایی کردند و برد در ست نخست روحیه آن ها را تا حد قابل توجهی ارتقاء داد.

خط دفاعی بازیکنان پیکان در این ست به مراتب قدرتمندتر از حریف بود آن ها در برابر اسپک های پرقدرت اندونزی عملکرد قابل قبولی داشتند اما سیاه پوشان حریف به راحتی امتیاز از دست نمی دادند آن ها هم پای شاگردان شعبانیان در امتیازآوری موفق بودند.

اسپک های پرقدرت تهمینه درگزنی در این دیدار امتیازات خوبی را برای پیکان به همراه داشت و آرایش تیمی حریف را به طور کلی به هم ریخته بود.

حساسیت بالای بازی تا حدی بود که سرداور مسابقه در چندین مورد از ویدئوچک برای صدور رأی استفاده کرد.

ست سوم

تیم والیبال گارودای اندونزی در ست سوم مقابل تیم پیکان 25 بر 23 به برتری رسید.

سیاه پوشان اندونزی که بعد از واگذاری نتیجه ست نخست به خود آمده بودند  اجرای تاکتیک های سرعتی را در برنامه خود قرار داده بودند و همین موضوع باعث شد تا امتیازات خوبی را با بهره گیری از ضعف توپ گیری عقب میدان تیم پیکان بگیرند.

از طرفی سرویس های خوب شاگردان شعبانیان هم دریافت اول حریف را مختل کرده بود و در بسیاری از موارد پاسور این تیم نمی توانست به خوبی هم تیمی هایش را تغذیه کند.

ست چهارم

تیم والیبال گارودای اندونزی در ست چهارم برابر تیم والیبال بانوان پیکان با نتیجه 25 بر 18 به برتری دست پیدا کرد. در ابتدای این ست سرویس های خوب مهسا کدخدا امتیازات قابل قبولی را برای ایران به همراه داشت اما در ادامه سرویس های تیم گارودای اندونزی دریافت پیکان را تحت الشعاع قرار داده بود و با بهره گیری از این وضعیت امتیازات زیادی را به دست آوردند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد