"گلناز وکیل‌گیلانی" رئیس فدراسیون چوگان شد

فینال مسابقات چوگان جام گابریک

"گلناز وکیل گیلانی" برای ۴ سال به عنوان رئیس فدراسیون چوگان انتخاب شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، انتخابات فدراسیون چوگان صبح امروز به ریاست احمدی، معاون وزیر ورزش برگزار شد.

در پایان رأی‌گیری گلناز وکیل گیلانی با 13 رای برای 4 سال به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. میعاد صادقی نیز یکی دیگر از نامزدها 2 رای آورد.پیش از این ریاست فدراسیون برعهده ایلخانی‌زاده بود که از سمت خود استعفا کرد.

در مجمع انتخاباتی چوگان شهریان به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک شرکت داشت و 15 عضو مجمع نیز در این انتخابات حضور داشتند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین