داغ‌ترین پرونده‌ها:
فیلم: ساخت واکسن ایرانی کرونا تا اوایل سال ۱۴۰۰
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

دکتر نمکی وزیر بهداشت گفت: در ساخت واکسن کرونا به نتایج خوبی رسیدیم؛ امیدوارم تا اوایل سال آینده خبر خوش را به مردم بدهیم.

فیلم: ترامپ تلویحاً بایدن را تهدید به ترور کرد؟!
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

دونالد ترامپ در گردهمایی که در میشیگان برگزار کرده بود مدعی شد که شاید جو بایدن در صورت رئیس جمهور شدن تنها سه هفته در قدرت باشد و ترور شود و معاون او کامالا هریس جای او را بگیرد.

فیلم: پالایشگاه کثافت است!
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

فرهاد احمدی مدیرعامل سابق شرکت ملی و مهندسی ساختمان نفت در گفتگو با «نسیم آنلاین»: اگر برای تامین سوخت و انرژی کشور نیاز به پالایشگاه نداریم، پس چرا بنزین وارد کردیم؟! عربستان، ژاپن، کره‌جنوبی در حال ساخت پالایشگاه هستند.

فیلم: محسن هاشمی: کلانشهرها دو هفته تعطیل شوند
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

هاشمی، رئیس شورای شهر تهران: مشکل امروز درباره کرونا مشکل اقتصادی است. کرونا جلوتر از ما در حال حرکت است.

فیلم: بایدن هم رئیس جمهور شود، تحریم ‌ها همچنان باقی است
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

حمید حسینی: آمریکایی‌ها تحریم‌ها را از مسئله هسته‌ای به سمت مسئله حقوق بشری و تروریستی می برند که اگر بایدن رای آورد هم نتواند آنها را لغو کند. ترامپ در تدارک انجام کاری است که اگر کرسی‌های سنا به دموکرات‌ها هم برسد، راه برای همکاری ایران و آمریکا بسته شود.

فیلم: آیا بایدن،«اوباما»ی دوم است؟!
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

مجری برنامه «جهان آرا»: اوبامای اول چه گلی به سر ما زد که منتظر اوبامای دوم هستیم. روایت «امیرحسین ثابتی» در «نسیم آنلاین» از نقش جریان تحریف در گره زدن مسائل داخلی کشور به انتخابات آمریکا را مشاهده کنید.

فیلم: لاری: کرونا با واکسن هم مدت‌ها با ما خواهد بود
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

سخنگوی وزارت بهداشت: فعلا درمان و واکسنی برای کرونا وجود ندارد، حتی اگر واکسنی هم ساخته شود باز این بیماری مدت‌ها همراه ما خواهد بود.

فیلم: مخالفت عجیب زنگنه با پروژه ستاره خلیج فارس؟!
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

فرهاد احمدی مدیرعامل سابق شرکت ملی و مهندسی ساختمان نفت در گفتگو با «نسیم آنلاین»: پیشرفت مالی این مجموعه ۶۲ درصد بوده است. آقای زنگنه به دولت قبل نگاه منفی داشت.

فیلم: با دیکشنری هم می‌شد تعهدات برجامی را فهمید
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

محمدصادق کوشکی در گفتگو با «نسیم آنلاین»: بسیاری از مدعیان فرهیختگی و دیپلمات بودن، ذهن‌شان درگیر نظام سلطه است.

فیلم: پول ملی ایران شدیدا بی‌ارزش شده است
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲

دکتر حسین راغفر بیان کرد: گرانی ارز کاملا یک تصمیم داخلی است. دولتی که مدام بدهی تولید می‌کند، مجبور است، ارز خود را با قیمت بالاتر به مردمش بفروشد و پول ملی‌‎اش را بی ارزش کند!

فیلم: ظرفیت کشور برای ۱۵۰ میلیون نفر مناسب است
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

بنابر بیانات مقام معظم رهبری، تکثیر و تربیت نسل جوان آماده برای اعتلای کشور از جمله مهم‌ترین معروف‌ها هستند و همه موظف‌اند در این راه تلاش کنند، مسئله کاهش جمعیت بسیار مهم است و ظرفیت کشور با توجه به امکاناتی که داریم برای ۱۵۰ میلیون نفر مناسب است.

فیلم: مساجد کانون‌ اصلی مقابله با کرونا
۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰

دکتر زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران: در جلسه امروز قرار شد از مساجد و امکانات آنها به عنوان کانون ساماندهی و انجام بهینه خدمات جهادگونه برای تحقق منویات مقام معظم رهبری استفاده شود.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...