داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اقتصاد-مقاومتی
زمان مقاومت در جنگ اقتصادی است
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲

رئیس‌جمهور گفت: امروز روز مقاومت و ایستادگی و حضور در جبهه جنگ تحمیلی اقتصادی است و روستاییان ما نقش بسیار ارزشمندی دارند.

روحانی: اقتصاد مقاومتی سرلوحه اقدامات دولت است
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

رئیس جمهور تاکید کرد: ارتقاء تاب‌آوری اقتصاد و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی سرلوحه و محور همه فعالیت‌ها و تلاش‌های دولت است.

تشریح محورهای استیضاح وزیر نفت
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶

نماینده دشتستان در مجلس با اشاره به استیضاح بیژن زنگنه گفت: امضاهای این استیضاح در حال افزایش است و وزیر نفت باید درباره خام‌فروشی و ضعف در دیپلماسی انرژی پاسخگو باشد.

۱۰ پیشنهاد آل‌اسحاق برای پایان تحریم
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

عدم‌وابستگی، تعدد منابع تأمین نیازها، افزایش تاب‌آوری، مقابله فعال باتحریم، حمایت از تولید، ریسک‌پذیری، مقابله با فساد، هماهنگی قوا، استفاده از ظرفتیهای اقتصادی وتجاری منطقه و نهایتاً اقتصاد مقاومتی ۱۰راهکاری است که آل‌اسحاق برای علاج تحریم مطرح کرد.

ربیعی: امروز وزارت خارجه به ستاد اقتصادی تبدیل شده است
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

سخنگوی دولت گفت: امروز وزارت خارجه به ستاد اقتصادی تبدیل شده است. تولیدات قوت یافته و برخی از استان‌ها به کارخانه تولید تبدیل می‌شوند.

حفظ ارزش پول ملی و مقاومت محورسازی اقتصاد ایران
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷

جلسه کمیسیون اقتصادکلان مجمع تشخیص مصلحت نظام، با موضوع «مقاومت محورسازی اقتصاد ایران» به ریاست داود دانش جعفری برگزار شد.

انتقاد محسن رضایی از ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دستور مقام معظم رهبری برای تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، از بی‌خاصیت شدن این ستاد توسط دولتمردان انتقاد کرد.

حذف چهار صفر از پول ملی مغایر سیاست‌های کلی نظام نیست
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰

هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام مصوبه حذف چهار صفر از پول ملی را مغایر سیاست‌های کلی نظام ندانست.

مجلس برادر بزرگتر قوای دیگر است/ «اقتصاد» مساله فوری کشور
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

۲۴۵ نماینده مجلس یازدهم با صدور بیانیه‌ای تاکید کردند: اقتصاد و فرهنگ در صدر فهرست اولویّت‌های کشور است که در این میان، رسیدگی به اقتصاد و معیشت طبقات ضعیف فوری ترین مساله است.

ماجرای بررسی لایحه ایجاد ۳ منطقه آزاد تجاری - صنعتی در شورای نگهبان
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

یک عضو حقوقدان شورای نگهبان با اشاره مصوبه مجلس درباره ایجاد مناطق آزاد جدید گفت: به باید اطلاعات لازم درباره ایجاد هر کدام از مناطق آزاد به‌صورت جداگانه ارائه شده تا امکان اظهارنظر دقیق نسبت به هر منطقه فراهم شود.