داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مسافرت
مجوز دولت به کرونا برای گردش در کشور!
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶

تعطیلات دیگری پیش رو است و با وجود شیوع کرونا مسافران زیادی از عصر امروز به سمت شهر‌های مختلف حرکت می‌کنند، این در حالی است که هنوز هیچ خبری از ممنوعیت سفر در تعطیلاتِ اخر هفته نیست.

هشدار درباره سفر رفتن در تعطیلات پیش‌رو
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: در حال حاضر وضعیت ۲۴۵ شهر ایران قرمز است.

درخواست زالی برای منع سفر و اعمال جریمه در تعطیلات پایان هفته
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸

فرمانده مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به شاخص‌های بسیار فزاینده بیماری در استان تهران، ضمن تحلیل تفاوت‌ها و نکات تمایز پیک سوم اپیدمی نسبت به پیک‌های گذشته، گفت: امروز طی نامه‌ای به وزیر بهداشت درخواست کردیم تا برای تعطیلات تجمیع هفته آینده تدابیری در زمینه ایجاد مداخلات منعی برای سفر و ایجاد مکانیزم جرایم اعمال شود.

ورود فله‌ای مسافران به مازندران؛ چرا مسئولان به فکر نیستند
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴

متاسفانه علیرغم اینکه استان‌های شمالی در ردیف استان‌های با وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند ولی مسئولان ملی به فکر مردمان این خطه نبوده و از شامگاه چهارشنبه این استان شاهد ورود فله ای مسافران از مبادی ورودی مازندران بوده است.

افزایش سفرها مساوی با افزایش کرونا
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶

رییس انجمن متخصصان بیهوشی کشور با اشاره به آمار افزایشی ابتلا و بستریهای ناشی از کرونا و خستگی کادر درمان، گفت: ما در حال حاضر از تمام ظرفیت خود استفاده می‌کنیم و جایی برای افزایش این ظرفیت نداریم؛ بنابراین هموطنان بحث را جدی گرفته و نگذارند همه گیری کرونا برایشان عادی شود.

قیمت بلیت هواپیما ۱۵۵ درصد افزایش یافته است
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲

در حالی انجمن شرکت‌های هواپیمایی با انتشار لیست جدید از افزایش ۱۵۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما خبر داده که عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: این قیمت‌ها واقعی نیست.

مسافرت‌ها منجر به فاجعه انسانی می‌شود
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

رئیس مجمع عمومی نظام پزشکی، در نامه‌ای به رئیس جمهور، بر ضرورت توجه و اهتمام ویژه به تاکیدات سازمان نظام پزشکی در راستای مبارزه موثر با اپیدمی کووید ۱۹ تاکید کرد.

مرزهای اربعینی بسته اما شهرهای شمالی باز
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

تمام‌ استان‌ها ‌در وضعیت قرمز و هشدارند؛ آیا تصمیمی‌ برای محدودیت سفرهای بین شهری ‌و کنترل زنجیره شیوع کرونا اتخاذ شده یا نه؛ فقط به مرزها بسنده شده است.

ارائه پیشنهادهای ستاد مقابله با کرونای تهران به وزیر کشور
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران از ارائه پیشنهادات جدید به وزیر کشور برای اعمال محدودیت کاهش سفرهای غیرضرور خبر داد.

نقد ترامپ توسط بیل گیتس
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

مؤسس شرکت مایکروسافت گفته دستور اجرایی که رئیس‌جمهور آمریکا برای ممنوعیت سفر در زمان شیوع کرونا صادر کرد، وضعیت این بیماری در این کشور را وخیم‌تر ساخت.