داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تحصیل
ممانعت آمریکا از ادامه تحصیل ۳ دانشجوی ایرانی دیگر
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۱

سه دانشجوی ایرانی به علت ممانعت آمریکا از ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ایالات متحده و ورود به این کشور، به وزارت امنیت داخلی آمریکا شکایت کردند.

۵۰ هزار دانشجوی ایرانی در خارج از کشور تحصیل می‌کنند
۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

در سال جاری میلادی ۵۰/۴ هزار دانشجوی ایرانی در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند که از این ۵۰/۴ هزار دانشجو، ۷۸ درصد آنها در ۱۴ کشوری که در این نمودار آمده تحصیل می‌کنند.

شما هم یکی از میلیاردها نفر انسان موفق دنیا باشید
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

اگر یک دانشجو یا حتی یک دانش آموز هستید پس قطعا این دغدغه را دارید که پس از تمام شدن این دوره و فارغ التحصیلی چه کاری انجام دهید و چگونه کاری مناسب با رشته خود پیدا کنید. داشتن یک زندگی راحت و ایده آل رویایی است که همه ما آن را در سر می پرورانیم. اما سوال این جاست، چگونه می توان این رویا را به حقیقت تبدیل کرد؟ چگونه می توانیم بدون هیچ مانعی در آینده ای نه چندان دور به موفقیت برسیم؟ از تمام این ها مهم تر، چطور می توانیم درآمدی عالی داشته باشیم؟

حین سربازی می‌توان دانشگاه رفت؟
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰

سردار کمالی از امکان تحصیل همزمان با خدمت سربازی از بهمن ماه خبر داد.

این بمب ساعتی را جدی بگیرید
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸

از حدود ۱۰.۵ میلیون جوان ۱۵ تا ۲۴ ساله کشور، ۳۰ درصد آنان نه در حال تحصیلند (ترک تحصیل کرده‌اند) نه مشغول مهارت‌آموزی و نه در جایی مشغول به‌کار هستند.

کانادا جذاب ترین مقصد برای مهاجرت
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

در این مطلب، روی صحبت مان با افرادی است که کشور کانادا را برای مهاجرت انتخاب کرده اند یا کسانی که هنوز هم از انتخاب مقصد موردنظر خود مطمئن نیستند. اگر شما هم جزو گروهی هستید که بدون هیچ بررسی و تحقیق و فقط بر اساس شنیده ‌های خود دست به انتخاب این سرزمین زده‌اید باید بگویم که از خوش شانس‌ترین آدم های روی زمین هستید و یکی از بهترین مقاصد مهاجرت در دنیا منتظر شماست.