داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دعا
این ذکر را ۱۳۳ بار بگویید تا به آرامش برسید
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

نام مبارک عباس (ع) به ابجد برابر ۱۳۳ است و اسراری در اعداد نهفته است که در علم ابجد به آن پی می‌برند، جالب‌تر آنکه نام مبارک اباصالح هم به ابجد ۱۳۳ است .

دعایی با اثر باور نکردنی برای گرفتن حاجت
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

یکی از دعا‌هایی که اثر عجیب و باور نکردنی دارد، دعای ۲۶۷ صحیفه سجادیه است که با توکل به خدا و نیت خالصانه برای دستیابی به حاجات بعد از نماز، قرائت شود.

چگونه مناجات شعبانیه را با تفکر بخوانیم؟
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳

وقتی دعایی از یک امام به ما می‌رسد، این دعا عصارۀ ایمان، تقوا و معرفت یک امام است و واقعاً مناجات شعبانیه عصارۀ وجود معنوی امیرالمؤمنین علی (ع) هست.

بهترین اعمال برای ماه شعبان
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵

مناجات شعبانیه از جمله مناجات‌های پرارزش ائمّه علیهم السلام است و دارای مضامین عالیه‌ای است که در هر وقت حضور قلبی باشد، خواندن آن و فکر کردن در مفاهیم آن، مناسب است.

فیلم: توصیه‌های رهبر انقلاب برای استفاده از ماه شعبان
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

همزمان با فراسیدن ماه مبارک شعبان، توصیه‌هایی از رهبر معظم انقلاب جهت بهره‌مندی هرچه بیشتر از این ماه منتشر شده است.

اعمال و دعای شب آخر ماه رجب
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۶

در روز آخر ماه‏ رجب، بر انجام غسل تاکید شده و روزه ‏این روز سبب آمرزش گناهان گذشته و آینده است. همچنین نماز سلمان به نحوى است که در بالا گفته شد.

ما در دین مان شفا را از اماکن مذهبی نمی‌خواهیم
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

در دین ما آمده است اهل مداوا و اهل عقل و اهل رعایت مسائل باشید و اصول عقلی را رعایت کنید، از دعا و معنویت غافل نباشید. دعا، معنویت و توسل قرار نیست جای اسباب را بگیرد، دعا پشتوانه اسباب است.

توصیه‌های رهبر انقلاب برای استفاده از ماه رجب
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

همه‌ دعاهایی که در این ماه وارد شده، درس است؛ صِرف لقلقه‌ زبان نیست. این دعاها را با حضور قلب و با آگاهی از عمق معنای آنها، بر دل و زبانتان جاری کنید.

مقتدی صدر مردم جهان را به دعا برای رفع بلا دعوت کرد
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

«مقتدی صدر» روحانی برجسته عراقی در پیامی مردم دنیا از هر دین و آئینی را دعوت کرد در وضعیت کنونی شیوع کرونا یک روز را به عنوان روز دعا و تقرب به پروردگار اختصاص دهند.

توصیه‌ معنوی رهبر انقلاب پیرامون تعطیلی مراسم اعتکاف
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴

رهبر معظم انقلاب در پی تعطیلی مراسم اعتکاف امسال توصیه فرمودند که: «کسانی که از عمل با فضیلت اعتکاف محروم مانده‌اند، بهتر است در هر یک از این سه روز نماز حضرت جعفر طیار علیه السلام بخوانند».