داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار استجابت-دعا
دعای این افراد مستجاب می‌شود
۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰

دعای چه کسانی مستجاب می‌شود؟ و دعای چه افرادی به استجابت نمی‌رسد. در ادامه درباره پنج نفری بخوانید که دعایشان به استجابت می‌رسد.

اصرار کردن بر استجابت دعا جایز است؟
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

وقتی دعایی مستجاب نمی‌شود، آیا صحیح است که بر استجابت آن اصرار بورزیم؟ اصرار کردن بر دعا صحیح است؟ درباره استجابت دعا و اصرار کردن بر دعا در روایات ما چه آمده است؟

دعا در این زمان خاص رد نمی‌شود
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

از پیامبر اسلام (ص) روایت شده که در هنگام سحر رد نمی‌شود و حتما مستجابت می‌شود. اما سحر منظور چه زمانی است؟ چه ساعتی دعا کنیم که دعایمان مستجاب شود.

چطور به مقام مستجاب‌الدعوه برسیم؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

چطور می‌توانیم مستجاب الدعوه شویم؟ راهکار استجابت دعاها و رسیدن به آرزوهایمان چیست؟ چطور دعا کنیم که حتما مستجاب شود؟ در ادامه درباره راهکار مستجاب الدعوه شدن بخوانید.

انجام ندادن این کار ساده باعث نزول عذاب می‌شود
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

همان طور که صلحه رحم برکات زیادی به دنبال دارد، قطع رحم نیز باعث ایجاد مشکلات فراوانی در زندگی می‌شود که یکی از آن‌ها عدم استجابت دعاست. در ادامه در این باره بخوانید.

یک شرط مهم برای استجابت دعا
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

دعا کردن آداب خاصی دارد و برای استجابت دعا باید به توصیه معصومین (ع) توجه کنیم. درباره استجابت دعا حضرت زهرا (ع) به شرط مهمی اشاره کرده‌اند که در ادامه می‌خوانید.

این خصلت مانع استجابت دعا می‌شود
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

گاهی برایمان این سوال پیش می‌آید که چرا دعایمان مستجاب نمی‌شود. یکی از عوامل مهم عدم استجابت دعا کار نکردن و تنبلی است. در ادامه در این باره بخوانید.

چه کار کنیم دعایمان مستجاب شود؟
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹

برای اینکه دعایتان مستجاب شود باید آداب و مقدمات دعا کردن را طی کنید. در ادامه درباره عوامل و آداب استجابت دعا و برآورده شدن حاجت بخوانید.

سریع الاستجابه‌ترین دعا برای برآورده شدن حاجت
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

در گرفتاری‌ها و دشواری‌هایی که نیاز به استجابت دعا داریم، چه دعایی بخوانیم که سریعا به استجابت برسد؟ در این مطلب به دعاهای سریع الاجابه اشاره کرده‌ایم.

اسم اعظمی که هر دعایی را مستجاب می‌کند
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰

در برخی احادیث ذکر شده که هر کس خدا را به این نام صدا بزند حتما دعایش مستجاب می‌شود. در ادامه درباره این اسم اعظم بخوانید.