داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ۱۳-آبان-روز-ملی-مبارزه-با-استکبار-جهانی
معامله قرن یک دعوت آشکار برای حذف «مسئله فلسطین» است
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵

رئیس پارلمان لبنان با اشاره به خطر اسکان مجدد آوارگان فلسطینی اعلام کرد که پیامدهای «معامله قرن» لبنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

موگرینی رفت، سلفی‌بگیران هم خواهند رفت؟!
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

مردادماه سال ۹۶ و در حاشیه برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهوری دوره دوازدهم، انتشار تصاویری از تقلای برخی نمایندگان فراکسیون امید برای گرفتن سلفی با موگرینی آن هم در صحن پارلمان جنجال‌ساز شد. این موضوع که به‌سرعت در رسانه‌های بیگانه نیز بازتاب یافت، موجی از بهت و خشم افکار عمومی را به دنبال داشت تا جایی که در روزهای بعد از آن بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با هشتگ «سلفی حقارت» اعتراض خود را به این اقدام حقارت‌آمیز نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس نشان دادند.

اسناد جنایات آمریکا را خوانده‌اید؟
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

در جریان اشغال سفارت، کارمندان سفارت تلاش کردند مدارک و اطلاعات محرمانه را از بین ببرند، اما دانشجویان پیرو خط امام توانستند بخش اعظمی از این اطلاعات را بازیافت کرده و حدود ۷۰ سند محرمانه که نشان دهنده خباثت‌های دولت آمریکا علیه ملت ایران و فعالیت‌های مخفی سازمان اطلاعاتی آمریکا در ایران بود را فاش کنند، امام خمینی (ره) از این اقدام دانشجویان به عنوان انقلاب دوم یاد کردند.

راهبرد جدی قوه قضائیه تعامل با قوا و دستگاه هاست
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

رئیس قوه قضاییه گفت: تعامل با دولت، مجلس و دستگاه‌ها راهکار اصلی برون رفت از مشکلات کشور است.

هرگز نباید در برابر مستکبران سر تسلیم فرود آورد
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

امیر سرلشکر موسوی: ۱۳ آبان یادآوری می‌کند که تسلیم فقط مختص ذات اقدس الهی است و هرگز نباید در برابر مستکبران و نظام سلطه سر تسلیم فرود آورد. مردم سرافراز ایران در ۱۳ آبان به جهان نشان دادند که دیوار ظلم و ستم، هر چند به ظاهر محکم باشد، شکستنی و فروریختنی است و با مقاومت و ایستادگی در راه حق می‌توان در مبارزه با ستمکاران پیروز شد و به اهداف عالی انسانی دست یافت. 

۴ نکته درباب غفلتی که منجر به بزک آمریکا می‌شود
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

سه سال پیش در آبان ۱۳۹۵ رهبر انقلاب شدیداً اعتراض کردند که چرا هیچ نشانه‌ای از ۷۰ جلد اسناد لانه جاسوسی، در مدارس و دانشگاه‌ها نیست؟ آن هم در حضور وزیر آموزش و پرورشِ وقت و دیگر مقامات دولتی. امروز پس از گذشت ۳ سال از اعتراض ایشان و ۳۹ سال افشای اسناد جاسوسی و توطئه های آمریکا، هنوز اثری آنچنانی از این اسناد قطعی و بلامنازع، در کتب درسی ما نیست. اما چرا؟!

«زنگ استکبارستیزی» فردا در مدارس طنین‌انداز خواهد شد
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از نواختن زنگ «استکبارستیزی» در مدارس کشور خبر داد و گفت: یوم‌الله ۱۳ آبان یک روز ملی است و از آحاد ملت ایران دعوت می‌کنم در راهپیمایی روز ملی استکبارستیزی مثل همیشه حضوری گسترده داشته باشند.

۱۳آبان، نماد حقانیت مصاف ملت‌ها با شیطان بزرگ
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

سپاه در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گسترش دامنه استکبار ستیزی و مصاف ملت‌ها با شیطان بزرگ را نماد حقانیت اقدام انقلابی دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا دانست.

معطل برجام ماندن موجب عقب‌ماندگی کشور می‌شود
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد از رویکرد «منتظر خارجی‌ها ماندن» گفتند: یک مدت معطل برجام بودیم، یک مدت دیگر هم معطل دستور رئیس جمهور آمریکا برای تمدید مهلت‌های سه‌ماهه‌ای بودیم که در برجام گذاشته‌اند، و یک مدت هم معطل بمانیم برای رئیس‌جمهور فرانسه و برنامه های فرانسوی‌ها، در حالی که این انتظارها، سرمایه گذار و فعال اقتصادی را دچار بلاتکلیفی می کند و کشور را به رکود و عقب‌ماندگی می کشاند.