داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شبکه-های-اجتماعی
فیلم: خطر جریان تحریف از فشار خارجی بیشتر است
۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸

معاون رسانه‌ای دفتر حفظ و نشر آثار رهبرانقلاب در گفتگوی با «نسیم آنلاین»: تاثیر تحریف‌کنندگان داخلی از فشارهای خارجی بیشتر است. خوراک رسانه‌های بیگانه توسط جریان داخلی تحریف آماده می شود.

احتمال محدود شدن دسترسی کاربران به شبکه های اجتماعی؛ آزادی‌بیان آمریکایی
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰

مدیر امور جهانی فیس‌بوک از برنامه‌ریزی این شبکه اجتماعی برای مدیریت شرایط حاد بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داده است.

توئیتر در انتظار جریمه
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

طبق اسناد شکایت نامه کمیسیون فدرال تجارت آمریکا از توئیتر، این شبکه اجتماعی برای سوءاستفاده از اطلاعات کاربران احتمالا باید ۲۵۰ میلیون دلار جریمه پرداخت کند.

تیک‌تاک جواب تهدید ترامپ را داد
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

اپلیکیشن تیک تاک به اظهارات جنجالی اخیر دونالد ترامپ درخصوص ممنوع کردن فعالیت این اپلیکیشن ویدیویی تحت مالکیت چینی‌ها در آمریکا واکنش نشان داده و تاکید کرد، این شرکت هیچ برنامه‌ای برای متوقف کردن فعالیت هایش ندارد.

ترامپ فعالیت «تیک تاک» در آمریکا را ممنوع می‌کند
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

رئیس جمهوری آمریکا امروز دستور ممنوعیت فعالیت برنامه مشهور تیک تاک در این کشور را صادر خواهد کرد.

آیا با شکست ترامپ، امارات متضرر می‌شود؟
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴

جو بایدن رقیب اصلی ترامپ و کاندید حزب دموکرات در توییت بی‌سابقه‌ای شدیدا به عبدالفتاح السیسی حمله کرد و رئیس جمهور مصر را «دیکتاتور مورد علاقه ترامپ» خواند. او در صفحه شخصی خود در توییتر، به اظهار نظر در حوزه‌ای پرداخت که معمولا در رقابت‌های انتخاباتی آمریکا کم‌سابقه است.

ترامپ به دنبال شبکه‌های اجتماعی جدید برای انتقال پیام‌
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹

واکنش‌های شدید رسانه‌های اجتماعی به پیام‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، وی را مجبور کرده در جست‌وجوی روش‌های جدیدی برای انتقال پیام خود باشد.

عبرت‌های محدودسازی شبکه‌های اجتماعی توسط ترامپ
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

محدودیت اخیر روی شبکه‌های اجتماعی در آمریکا در حالی رخ می دهد که این شبکه‌ها در کشور ما بدون هیچگونه مجوزی فعالیت می‌کنند و به دلیل نبود حاکمیت سایبری قوانینی نیز برای آنها ایجاد نشده است.

الگوریتم‌های فیس‌بوک باعث تفرقه‌انگیزی می‌شود
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶

گزارشی داخلی در فیس بوک الگوریتم هایی را رصد کرده که از «قابلیت جذب مغز انسان به تفرقه افکنی» سواستفاده و این شبکه اجتماعی را به یک مکان دوقطبی تبدیل می کند.

حذف خبرهای جعلی ارتباط کرونا با ۵G از توییتر
۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶

طبق قوانین جدید هرگونه توئیتی که حاوی اطلاعات تایید نشده باشد و مردم را تشویق به فعالیت‌های مخربی کند که به زیربنای اینترنت۵G خسارت برساند، حذف خواهد شد.