داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
تغییر سقف برداشت انتقالی در برخی بانک‌ها
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

برخی شعب بانکی از تغییر سقف وجه برداشت انتقالی خبر می‌دهند و می‌گویند از ۱۵ مهرماه وجه انتقالی از ۵ میلیون تومان در باجه‌های درجه یک و دو به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

تعداد و مبلغ چک‌های برگشتی کم شد
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱

بررسی جدیدترین آمار بانک مرکزی درباره چک‌های برگشتی نشان می‌دهد که در مرداد سال جاری بیش از ۷۹۴ هزار فقره چک به ارزشی حدود ١٩ هزار میلیارد تومان برگشت داده شده است که در مقایسه با ماه قبل از نظر تعداد و مبلغ ۹.۲ و ۲.۶ درصد کاهش یافته است.

فیلم: پزشکان بدون کارتخوان!
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

کرونا ضرورت استفاده از کارتخوان به جای دریافت پول نقد رو بیشتر از هر زمان دیگه ای کرده. در حالی که توی خیلی از جوامع و بین خیلی اصناف، پرداخت های الکترونیکی غیر حضوری جای پرداخت حضوری رو گرفتن، هنوز هستند افرادی که در برابر استفاده از کارتخوان هم مقاومت می کنند. ویدئو این هفته پادتن به بررسی استفاده نکردن بعضی از مطب ها از کارتخوان اختصاص پیدا کرده است.

سقف پرداخت وجه نقد در بانک‌ها کم شد
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

بانک مرکزی با ابلاغ بخشنامه ای به بانک‌ها، سقف مقرر برای پرداخت وجه نقد به ارباب رجوع در سال ۱۳۹۹ را به پانزده میلیون تومان کاهش داد.

خانه نشینی کرونایی پول مردم را به سمت بورس برد
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳

لطفعلی بخشی بیان کرد: خانه نشینی کرونایی از عوامل بسیار مؤثر روی‌آوری گروه‌های کثیری از مردم به بورس است زیرا خرید و فروش ارز، سکه و اتومبیل نیازمند بیرون رفتن از خانه و مواجهه با دیگران است.

فیلم: پیشرفت پوشالی...!
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹

نسیم آنلاین: استقبال صهیونیست ها از نمایش اماراتی

صدقه فقط شامل کمک مالی می‌شود؟
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰

رسول خدا(ص) فرمود: نشان دادن راه به دیگری، سلام کردن و عیادت از بیمار صدقه است. در ادامه درباره انواع صدقه بخوانید.

تاثیر حذف صفرها از پول ملی بر تورم چیست؟
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

یکی از کارشناسان اقتصادی می‌گوید اجرای طرح تغییر واحد پول ملی می‌تواند به گرد شدن ارقام خرد به بالا منجر شود که اگر راهکار مناسب برای آن اندیشیده نشود می‌تواند به افزایش فشار به دهک‌های پایینی جامعه منجر شود.

مزیت‌های تومان به ریال در چیست؟
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

مدت هاست که حذف صفر از پول ملی، برای مردم سوالات بسیار زیادی را مطرح کرده و مسئولان در قبال این سوالات پاسخ‌های متفاوتی را ارائه می‌کنند.

تومان یا تومن مساله این است
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

نام پولمان را تغییر دهیم اما به تومان نه ! مغولی نه! همان کلمه ای که مردم در محاوره به کار می برند: تومن