داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سریال-آقازاده
قسمت 20 و 21 سریال آقازاده در سایت کول دانلود
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳

قسمت 20 بیستم از سریال جذاب و تماشایی آقازاده و همچنین فیلم های دوئت، هایلایت، بی حسی موضعی در وبسایت کول دانلود آماده تماشا و دانلود برای شما مخاطبین سینمایی شده است.

دانلود قسمت 17 و 18 سریال آقازاده از فصل اول
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲

با گذشت پخش 16 قسمت از سریال آقازاده، همینک این سریال محبوب و تماشایی در حساس ترین بخش هایش به ایستگاه هفدهم رسیده است. سایت بسیار خوب کول دانلود، قسمت های 17 و 18 و 19 آقازاده را به همراه سایر قسمت های آن برای شما فراهم کرده است.

این آقازاده خط شکن است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱

با تمام شدن هیاهوی آش و شکلات و جنجال پرستو و هر آن چه از قصه های عامه پسند بود، حالا «آقازاده» وارد مسیر تازه ای شده است. در قسمت های یازده و دوازده سریال ، دیگر خبری از آش و صیغه نیست و داستان به طور مستقیم به مناسبات پشت پرده قدرت و مفاسد اقتصادی می پردازد.

کیهان به سراغ نقد آقازاده رفت!
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

در گزارشی به ماجرای سریال آقازاده پرداخته و این تجربه جدید سریال سازی موسسه اوج را از زاویه نگاه نویسنده اش ارزیابی کرده است. در بخشی از این یادداشت آمده است:«از 10 سال قبل که شبکه نمایش خانگی نیز به یکی از درگاه‌های انتشار سریال تبدیل شد، همواره انتقاداتی نسبت به محتوا و کیفیت این آثار وارد بود.

چرا سریالِ آقازاده ضدِ مردم است؟
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

مردمِ معمولی در این سریال محلی از اعراب ندارند، جنگ، جنگِ آقازاده‌هاست و میدان، میدانِ آنها. حتی اگر کسی هم وارد خطِ مبارزه با فساد شود، باز هم یک آقازاده است. گویی سریال می‌گوید: «ببینید بچه‌ها آقازادگی خیلی هم بد نیست، فقط آقازاده‌های بد، بد هستند، آقازاده خوب و فسادستیز هم داریم

چگونه قسمت 11 و 12 سریال آقازاده را با هم دانلود کنیم
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷

پس از توزیع دو قسمت توامان اقازاده این بار باید منتظر پخش قسمت های 11 و 12 و 13 این سریال جذاب باشیم. فیلم کمدی و طنز جدید خوب بد جلف 2 و همچنین فصل دوم سریال عاشقانه 2 گیسو نیز آخرین تدارکات آماده سازی برای پخش در شبکه نمایش خانگی را در حال سپری کردن هستند. شما می توانید در این پست به لینک قانونی دانلود تمام این آثار از سایت کول دانلود دسترسی داشته باشید.

طبل تو خالی «آقازاده»!
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷

«آقازاده» قرار است نقد معتدلانه سیستم «آقازادگی» باشد و از این بگوید که در میان آقازاده‌ها هم خوب و بد وجود دارد اما مسئله اینجاست که تصویر عزلت‌نشین شدن مردی که خود یکی از انقلابیون قدیمی است، آن هم در شرایطی که خود با فساد دوستانش روبروست، بیش از هر چیز ذهن مخاطب را به این سمت می‌برد که نکند در این سیستم، برای اینکه سالم بمانی، بهتر است عزلت‌نشین شوی؟!

«آقازاده» را نکُشید!
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰

چرا نباید درباره یکی از مهمترین و دراماتیک‌ترین پرونده‌های قضایی ایران در دهه 90، مجموعه نمایشی تولید شود؟

بازی دو سر باخت، برد_برد می‌شود؟
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰

حمایت از تلویزیون و تولید برنامه‌ها و محصولات نمایشی برای پخش در تلویزیون از جمله اهدافی بوده که سازمان هنری رسانه‌ای اوج از همان ابتدای تاسیسش به آن توجه داشته است.

سانسور ۱۵ دقیقه‌ای «آقازاده»
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

روز جمعه ۱۰ مرداد شیبان خاقانی تدوینگر سریال «آقازاده» با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت: «همچنان درگیر کات‌های دستوری» که نشان از ممیزی بعضی صحنه‌ها و تدوین دوباره قسمت ششم سریال داشت.