داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فیلم-سینمایی
عکس: کامبیز دیرباز در نقش تک‌تیرانداز افسانه‌ای ایران
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

کامبیز دیرباز به‌عنوان بازیگر اصلی فیلم سینمایی «شکار شکارچی» معرفی شد. او قرار است نقش «شهید عبدالرسول زرین» برترین تک‌تیرانداز دفاع مقدس را ایفا کند.

نسبت هنر و سینمای انقلاب با خونین‌شهر اروپا؛ تقریباً هیچ!
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

با گذشت ربع قرن از وقایع جنگ داخلی «بوسنی و هرزگوین» و به ویژه نسل‌کشی در شهر «سربرنیتسا»، این حوادث تلخ انعکاس مناسبی در آثار سینمایی و تلویزیونی ما نداشته است.

مهدویان برای ساخت فیلم طنز مجوز گرفت
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۹

«شیشلیک» به تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری، کارگردانی محمد حسین مهدویان و نویسندگی امیر مهدی ژوله یکی از هشت فیلمی بود که مجوز ساخت آن صادر شد.

مهدی هاشمی در «کوسه» بازی می‌کند
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶

مهدی هاشمی هم به بازیگران فیلم «کوسه» پیوست. تاکنون حضور پژمان جمشیدی و مهران احمدی در این فیلم قطعی شده است.

تماشای رایگان فیلم سینمایی «زندگی در خطر»
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰

فیلم «زندگی در خطر» داستان گروهی از مأموران برق در شهر تگزاس می باشد که بر روی دکل های برق مشغول تعمیرات هستند، اما ناگهان متوجه می شوند، طوفانی عظیم و وحشتناکی به سمتشان در حال حرکت است و هر لحظه ممکن است به آن ها برسد.

فیلم سینمایی «مردی بدون سایه»
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰

فیلم «مردی بدون سایه» داستان مستند سازی به اسم «ماهان کوشان» است که پس از ساخت مستندی درباره خشونت و قتل های خانوادگی، زندگی اش با همسرش «سایه» تحت تأثیر قرار می گیرد و حوادثی پیچیده همه چیز را دگرگون می کند.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «پسران بد برای زندگی» و «النهایه»
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴

این فیلم داستان «مارکوس برنت» و دوست و همکارش «مایک لوری» است که اکنون مارکوس یک بازرس پلیس شده است و مایک نیز در بحران میانسالی به سر می‌ برد. وقتی یک مزدور آلبانیایی به آنان وعده‌ پاداشی بزرگ می‌ دهد، این دو با هم متحد شده و درگیر ماجراهای خطرناکی می‌ شوند.

استقبال از اولین اکران فیلم «خروج» در سینماماشین
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷

ظرفیت اولین سانس اکران فیلم سینمایی «خروج» در ساعت ۲۱ روز جمعه پر شد و سانس ۲۳:۳۰ نیز در حال تکمیل شدن است.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «چیه این فوتبال» و «اسب بالدار»
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰

مستند «چیه این فوتبال» درمورد جذاب ترین اتفاقات فوتبال ساخته شده است. این مستند اتفاقات عجیب و غریب و هیجان انگیز فوتبال به همراه بازیکنان اسطوره ای را به نمایش می گذارد.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «گناهکار» و «ماجرای نیمروز؛ رد خون»
۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

فیلم «رد خون» در ادامه داستان «ماجرای نیمروز» اتفاق می افتد. نیروهای امنیتی ایران متوجه نفوذی‌ های سازمان مجاهدین خلق در جبهه می‌ شوند. با ارسال دو مأمور امنیتی به بغداد می‌ خواهند قبل از شروع عملیات مرصاد «عباس زریباف» فرمانده این عملیات را ترور کنند اما داستان طور دیگری رقم می‌ خورد.