داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رفاه-اجتماعی
وزیر اقتصاد: با روش ETF همه می‌توانند سهام بخرند
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

فرهاد دژپسند گفت: در روش ETF همه می‌توانند سهام بخرند و هر کس که با کارت ملی یک سقفی خرید می کند از تخفیف هم برخوردار می شود.

بهبود رشد اقتصادی تاثیری در رفاه مردم داشته است؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

یک اقتصاددان رشد اقتصادی را در گرو بهبود کیفیت و رفاه زندگی مردم دانست و گفت: با اینکه رشد اقتصادی مثبت بوده اما نه تنها نقشی در رفاه مردم نداشته، بلکه قدرت خرید را هم کاهش داده است. باید گفت که بهبود رشد اقتصادی در رفاه مردم، اشتغال، پس‌انداز و سرمایه‌گذاری چه تاثیری گذاشته است.

سقوط ۱۸ پله‌ای رتبه ایران در شاخص رفاه لگاتوم طی دوره ۶ ساله دولت روحانی
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

موسسه لگاتوم سالانه سطح رفاه در کشورهای مختلف را با ۸ شاخص کلی و ۸۹ متغیر می‌سنجد. این هشت شاخص شامل اقتصاد، فرصت‌های کسب‌وکار، حکومت‌داری، آموزش، سلامت، امنیت و ایمنی، آزادی‌های فردی و سرمایه اجتماعی است.

روش جدید اعتراض برای سرپرستانی که یارانه معیشتی دریافت نکرده اند
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

ستاد شناسایی مشمولین بسته حمایت معیشتی دولت مستقر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: متقاضیان دریافت حمایت معیشتی از این پس می‌توانند به جای کد رهگیری در سامانه hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت کنند.

سرلشکر جعفری: عوامل بی‌تدبیری در اجرای تصمیم بنزینی باید محاکمه شوند
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله گفت: ضمن آنکه برخوردها با فساد، اختلاس و سواستفاده به صورت قاطعانه ادامه یابد، لازم است با سوءتدبیرها، بی توجهی‌ها و سوء مدیریت‌ها هم برخورد قانونی شود.

چرا دریافتی مدیران دولتی در سامانه ثبت نمی‌شود؟
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

نماینده مردم خمینی‌شهر در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که چرا دولت طبق برنامه ششم توسعه نسبت به ثبت حقوق و مزایای مدیران جهت اطلاع مردم در سامانه حقوق و مزایا اقدام نمی‌کند؟

وزارت تعاون برای پرداخت یارانه کمک معیشتی شرط گذاشت!
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ از این ماه به بعد هر کس می‌خواهد بسته حمایتی معیشتی دریافت کند، به شرط بررسی همه حساب‌ها و تراکنش‌های بانکی خواهد بود.

دشمن را در همه عرصه‌ها عقب زدیم
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سه‌شنبه شب در دیدار دو هزار و پانصد نفر از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، با اشاره به اهمیت ثروت ملی و گسترش رفاه عمومی در نظام اسلامی و ضرورت امید نبستن به خارج از کشور تأکید کردند: کار و راهبرد اساسی «مصون سازی اقتصاد از آسیب تحریم ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع می کنم.

اولین مرحله پرداخت حمایت معیشتی واریز شد
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

بامداد امروز کمک معیشتی به حساب اولین گروه از سرپرستان خانوار واریز شد و کسانی که مشمول طرح نیستند می‌توانند اعتراض کنند.

نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی وضعیت صندوق‌های بازنشستگی
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵

عضو هیات‌رئیسه مجلس از نشست غیرعلنی پارلمان برای بررسی وضعیت صندوق‌های بازنشستگی با حضور وزرای مربوطه خبر داد.