داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قیمت-طلا
شتاب بازار ارز و طلا ناشی از افزایش شاخص‌های بی‌دلیل بورس است
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳

عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق گفت: تجارب اقتصادی نشان می دهد بازارها از تلاطمات یکدیگر اثر می پذیرند و شتاب بی دلیل یک بازار قطعا منجر به افزایش شتاب قیمتی در بازارهای موازی می شود.

مردم طلای آب شده نخرند
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: به مردم توصیه می کنم که به حوزه طلای آب شده وارد نشوند. در حال حاضر تقاضا در این حوزه بیشتر از حوزه مصنوعات طلاست که امیدواریم این رویه تغییر کند.

جهش وال استریت با امضای فاز اول توافق تجاری بین چین و آمریکا
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

با امضای فاز اول از توافق تجاری مورد انتظار چین و آمریکا، سهام آمریکا رشد کرد اما با اعلام نشدن جزئیات دقیق این توافق، قیمت جهانی طلا بالا رفت.

با افزایش قیمت طلا تکلیف بازپرداخت طلای قرضی چه می‌شود؟
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

در این مطلب درباره طلای قرضی و بازپرداخت سکه و طلای قرضی می‌خوانید. اگر از کسی چند سکه طلا قرض گرفتیم، حالا با افزایش قیمت طلا آیا باید قیمت روز طلا را پرداخت کنیم؟ یا می‌توانیم طلا را قیمت قبلی برگردانیم؟

«طلا» جبران کرد!
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

بازار طلا و سکه بر خلاف روز گذشته که کاهش قیمت را تجربه کرد، امروز افزایشی بود اما بازار ارز ثبات تقریبی داشت.

ارز مسافرتی را فقط از صرافی‌ها خریداری نمایید
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

در حالی‌که طی دو سه روز اخیر نرخ فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها در حال نزدیک شدن به صرافی‌ها بود، امروز دوباره قیمت فروش یورو در بانک‌ها به روند سابق بازگشت.

کاهش قیمت طلا ادامه دارد
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

طبق اعلام رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، با از بین رفتن حباب سکه، التهاب از بازار سکه و طلا کاسته شده و علی‌رغم نوسانات قیمت انس جهانی، بازار داخلی به آرامی پیش رفته است به طوری که پیش‌بینی می‌شود که بازار طلا به روند کاهشی خود ادامه بدهد.