داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار لانه-جاسوسی
پادکست: زبان انقلاب
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱

حکایت مردی که با زبان انقلاب سخن می گفت.

ماجرای مکالمه تلفنی شیخ‌الاسلام با وزیر خارجه آمریکا
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲

یک مرتبه از دفتر وزیر خارجه آمریکا با لانه تماس گرفته شد. من تلفن را جواب دادم، خودش را معرفی کرد و گفت: میخواهم با یکی از دانشجویان صحبت کنم.

اینستاگرام صفحه لانه جاسوسی سابق آمریکا را بست
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

صفحه شخصی موزه ۱۳ آبان ( لانه جاسوسی سابق آمریکا) در اینستاگرام بدون هیچ گونه اخطار قبلی از دسترس خارج شد.

فیلم: نصب تصویر شهید قاسم سلیمانی بر سردر لانه جاسوسی
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

نسیم آنلاین: تصویر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر سردر سفارت سابق آمریکا در تهران (لانه جاسوسی سابق آمریکا) نصب شد.

رئیس جمهور به دنبال ایجاد دشمن فرضی برای انداختن مشکلات گردن اوست
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی: روحانی برای آنکه پاسخ ندهد که چرا در پس تعامل سازنده با دنیا چیزی به دست نیاورده است و شعارها و وعده‌های زیادی به مردم در دوران انتخابات داده اما به هیچکدام از آنها عمل نکرده است موضوع انحرافی تعامل یا تقابل با دنیا را مطرح کرده است.

اسناد جنایات آمریکا را خوانده‌اید؟
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

در جریان اشغال سفارت، کارمندان سفارت تلاش کردند مدارک و اطلاعات محرمانه را از بین ببرند، اما دانشجویان پیرو خط امام توانستند بخش اعظمی از این اطلاعات را بازیافت کرده و حدود ۷۰ سند محرمانه که نشان دهنده خباثت‌های دولت آمریکا علیه ملت ایران و فعالیت‌های مخفی سازمان اطلاعاتی آمریکا در ایران بود را فاش کنند، امام خمینی (ره) از این اقدام دانشجویان به عنوان انقلاب دوم یاد کردند.

عکس: حمید استیلی روی دیوار لانه جاسوسی
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

دیوار نگاره‌های سفارت آمریکا در آستانه تسخیرلانه جاسوسی تغییر کرد و گل حمید استیلی به آمریکا یکی از آن دیوارنگاره‌های جدید است.

هرگز نباید در برابر مستکبران سر تسلیم فرود آورد
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

امیر سرلشکر موسوی: ۱۳ آبان یادآوری می‌کند که تسلیم فقط مختص ذات اقدس الهی است و هرگز نباید در برابر مستکبران و نظام سلطه سر تسلیم فرود آورد. مردم سرافراز ایران در ۱۳ آبان به جهان نشان دادند که دیوار ظلم و ستم، هر چند به ظاهر محکم باشد، شکستنی و فروریختنی است و با مقاومت و ایستادگی در راه حق می‌توان در مبارزه با ستمکاران پیروز شد و به اهداف عالی انسانی دست یافت. 

۴ نکته درباب غفلتی که منجر به بزک آمریکا می‌شود
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

سه سال پیش در آبان ۱۳۹۵ رهبر انقلاب شدیداً اعتراض کردند که چرا هیچ نشانه‌ای از ۷۰ جلد اسناد لانه جاسوسی، در مدارس و دانشگاه‌ها نیست؟ آن هم در حضور وزیر آموزش و پرورشِ وقت و دیگر مقامات دولتی. امروز پس از گذشت ۳ سال از اعتراض ایشان و ۳۹ سال افشای اسناد جاسوسی و توطئه های آمریکا، هنوز اثری آنچنانی از این اسناد قطعی و بلامنازع، در کتب درسی ما نیست. اما چرا؟!

رحیم‌پور ازغدی: مذاکره وسیله است، چه مذاکره خادمانه باشد، چه مذاکره خائنانه.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

عضو شورای نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اظهار کرد: مذاکره وسیله است، چه مذاکره خادمانه باشد، چه مذاکره خائنانه. کسی با کلمه مذاکره و اصل آن ذاتاً مشکلی ندارد، بستگی دارد چه‌ کسی با چه‌کسی و بر سرِ چه‌چیزی و چگونه مذاکره کند. آدم قوی و ملی می‌تواند مذاکره کند؛ اما آدم ضعیف و منفعل و ذلیل نمی‌تواند مذاکره کند، چرا که چنین آدمی نمایندۀ ملت ضعیف است.