داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار لوایح-پالرمو
ظریف می‌تواند پالرمو و CFT را ضمانت کند؟
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸

یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: آقای ظریف می‌تواند به این سوال پاسخ دهد که چه ضمانتی وجود دارد اگر شما در حوزه مالی نیز به طرف مقابل امتیاز دادی با شما راه بیاید؟

شریعتمداری: آقای روحانی! اصل نظام بهانه آمریکاست
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

این سخن رئیس‌جمهور محترم که می‌خواهند بهانه‌ها را از دست آمریکا بگیرند! نیز قابل فهم نیست! اولاً؛ در مقابل آن همه امتیازات نقدی که در مذاکرات هسته‌ای به آمریکا دادید، غیر از فاجعه برجام چه دستاوردی داشته‌اید

روایت عضو مجمع تشخیص از نظر رهبری درباره FATF
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶

عضو اصلاح طلب مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره ادعای روز گذشته رئیس‌جمهور مبنی بر موافقت رهبر انقلاب با تصویب پالرمو و CFT، ماجرای دیدار رئیس مجمع با رهبر انقلاب درباره این لوایح را روایت کرد.

فیلم: انتقاد تند محمود کریمی از روحانی
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

پدافند سیاسی نداریم موشک برجام، FATF، پالرمو، NPT 2030 میخوره به ما، آقایان به فکر قوی کردن پدافند سیاسی باشید نه مذاکره.

نظر شورای نگهبان درباره پالرمو و ‌CFT محکم است
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمان بررسی لوایح پالرمو و CFT سپری شده و نظر شورای نگهبان درباره CFT و پالرمو حاکم است.

توافق پنهانی نمایندگان دولت با FATF
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

رئیس کمیته سیاست داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام طی نامه‌ای به رئیس جمهور تصریح کرده است: آنچه FATF توصیه کرده است پس از تصویب و اجرا پایان نمی‌پذیرد، و پذیرش آنها همانند موضوع هسته‌ای برای شما غیرقابل محاسبه است.

ابزار آمریکا برای تشدید تحریم‌ها
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

یکی از اسناد به دست آمده از صورت جلسات استماع کنگره آمریکا نشان می‌دهد آمریکا از طریق FATF به اطلاعات مالی ایران دسترسی پیدا می‌کند.

FATF موجب می شود بانکداری کشور گروگان این سازوکار شود
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

نماینده پیشین ایران در صندوق بین المللی پول گفت: پیوستن ایران به FATF موجب می شود بانکداری کشور گروگان این سازوکار شود.

وحیدی: آثار اقتصادی نتیجه تحریم است و مربوط به FATF نیست
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳

عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه اثرات بد اقتصادی, نتیجه تحریم است و به FATF ارتباطی ندارد، گفت: بعضی‌ها فکر می‌کنند که FATF دستگاه فنی و اقتصادی است در حالی که ماهیت سیاسی، اطلاعاتی و امنیتی دارد.

تاجران FATF
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵

این روزها رسانه‌های دولتی برای حمایت از اجرای برنامه‌ اقدام FATF به خط شده‌اند و برخی اعضای اتاق بازرگانی ایران هم به این صف‌آرایی پیوسته‌اند. اظهارنظرهای این افراد نشان می‌دهد کمترین آشنایی با تحریم و FATF ندارند و به نوعی در زمین بازی دولت در حال فعالیت هستند.