داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بنی-گانتس
نتانیاهو مقدمات پروژه اخراج گانتس از دایره قدرت را کلید زد
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

نتانیاهو با حمله به رئیس دستگاه امنیت داخلی رژیم صهیونیستی و مقصر توصیف کردن وی در مسئله هک شدن تفن همراه بنی گانتس ، حمله به رقیب اصلی خود را برای اخراج از دایره قدرت کلید زد.

گانتس قرنطینه شد
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱

در پی دیدار «بنی گانتس» با یک فرد مبتلا به ویروس کرونا، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در قرنطینه قرار گرفت.

رژیم صهیونیستی مسؤول حادثه تأسیسات نظنز بوده است؟!
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی اذعان کرد، یک مسؤول در نهادهای امنیتی این رژیم گفته که تل‌آویو مسؤول حادثه هفته گذشته در تأسیسات نطنز ایران است.

عضو لیکود: گانتز از طرح معامله قرن کاملا حمایت می‌کند
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳

یک سیاستمدار صهیونیست با بیان اینکه وزیر جنگ این رژیم کاملا از طرح معامله قرن حمایت می‌کند، گفت او تشکیل دولت فلسطینی را نیز پذیرفته است.

اختلاف نظر گانتس و نتانیاهو یر سر طرح الحاق
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷

بنی گانتس، وزیر جنگ فعلی و نخست وزیر تناوبی در دولت ائتلافی اسرائیل از مخالفتش با الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری اشغالی گفت.

نتانیاهو مدعی شد آماده‌ام با فلسطینی‌ها مذاکره کنم
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با تاکید بر تصمیم خود برای اجرای طرح اشغال سی درصدی کرانه باختری، مدعی شد که آماده نشستن بر سر میز مذاکره با فلسطینی‌ها را دارد.

دیدار نماینده ترامپ و گانتس بر سر طرح الحاق کرانه باختری
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۳

رسانه‌های صهیونیستی از دیدار نماینده ویژه ترامپ و بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره طرح الحاق کرانه باختری، خبر دادند.

نتانیاهو به دنبال حذف گانتس از قدرت
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

منابع عبری فاش کردند که حزب لیکود درصدد است تا با پیشنهاد ریاست رژیم صهیونیستی به رهبر حزب "آبی ـ سفید"، وی را از تصدی پست نخست‌وزیری اسرائیل کنار بگذارد.

«گانتز» درباره برنامه هسته ای ایران توجیح شد
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

در جریان توضیحاتی که به گانتز داده شده عنوان شده که ایران سطح غنی سازی اورانویم خود را افزایش نداده و در ماه های اخیر سطح غنی سازی در ایران همان سقف ۴ درصد بوده اما با این وجود تهران تا ساخت بمب اتمی دو سال فاصله دارد.

حماس: «بنی گانتز» در حال بازی با احساسات مردم اسرائیل است
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

سخنگوی حماس وعده وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به خانواده‌های نظامیان اسیر اسرائیلی برای بازگرداندن فرزندانشان را بازی با احساسات آنها خواند.