داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسین-امیرعبداللهیان
باید «اسلحه تحریم» را از دست تروریست‌های کراوات زده گرفت
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹

مدیرکل امور بین‌الملل مجلس گفت: باید با عزمی ملی و جهانی، اسلحه تحریم را از دست تروریست‌های کراوات زده گرفت.

دشمنان دست از توطئه بر نمی‌دارند
۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸

دستیار رئیس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه دشمنان دست از توطئه بر نمی‌دارند، گفت: ترور فخری زاده نشانگر تلاش محور آمریکایی - صهیونیستی برای تداوم ضربه به پیشرفت علم و فناوری ایران است.

انگلیس به تعهدات معوقه خود نسبت به تهران عمل کند
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: بهتر است لندن به تعهدات معوقه خود عمل کند، مذاکره برای مذاکره بازی تکراری است.

اطلاع‌رسانی پیش از انتقام موشکی از آمریکا، کذب است
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، انتشار خبری به نقل از وی در رسانه‌های صهیونیستی درباره اطلاع‌رسانی ایران به آمریکا پیش از حمله به عین‌الاسد را تکذیب کرد.

ایران هنوز انتقام خون سردار سلیمانی را نگرفته است
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

امیر عبداللهیان درباره حمله سپاه به عین الاسد گفت: می‌دانستیم نخست‌وزیر عراق را در جریان قرار بدهیم، البته این برداشت وجود داشت که وقتی نخست‌وزیر عراق در جریان قرار بگیرد ممکن است عراقی‌ها آمریکایی‌ها را در جریان موضوع قرار دهند.

مقاومت دست اشغالگران صهیونیست را قطع می کنند
۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶

دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: بی‌تردید مقاومت فلسطین و امت اسلامی دست اشغالگران را قطع و همه سرزمین اشغالی فلسطین را آزاد خواهند کرد.

انتخاب «ترامپ»یا «بایدن» فرقی ندارد
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: انتخاب «ترامپ» یا «بایدن» اهمیت چندانی برای ما ندارد و حل مشکلات اقتصادی را باید در داخل کشور جستجو کرد.

امیرعبداللهیان: پرونده ترور سردار سلیمانی در حال پیگیری است
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

مسئول ستاد گرامیداشت اولین سالگرد شهید سلیمانی درباره آخرین وضعیت محاکمه و دادگاه ترور سردار شهید سلیمانی گفت: جناب آقای رئیسی از روز‌های آغازین ترور دادگاه خاصی را مأمور رسیدگی به این پرونده کرد.

امیرعبداللهیان: یمن زمین بازی متجاوزان نیست
۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه یمن زمین بازی متجاوزان نیست، تاکید کرد: آینده یمن را متعلق به همه یمنی ها می دانیم.

حمله به عین‌الاسد فقط انتقام خودروی شهید سلیمانی بود
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: انتقام خودروی سردار سلیمانی را جمهوری اسلامی ایران با پرتاب ۱۳ موشک بالستیک نقطه زن به پایگاه استراتژیک عین الاسد داد، اما آن فقط انتقام خودروی منهدم شده سردار سلیمانی بود.