داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسین-امیرعبداللهیان
امیرعبداللهیان: صهیونیسم روش اشغال را نو کرده است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ناامنی را تنها ارمغان رژیم صهیونیستی دانست و نوشت: صهیونیسم با روشی نو کشورهای خلیج فارس را اشغال می‌کند.

روابط با تل‌آویو تبعات امنیتی دارد
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به برقراری ارتباط رسمی بین امارات و رژیم صهیونیستی گفت: اگر اماراتی‌ها تجدیدنظر نکنند، تبعات سختی بر روی امنیت امارات و منطقه خواهند داشت.

امیر عبداللهیان : سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست نمایشی کودکانه بود
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، گفت: سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست و همراهی برخی سران عربی با رژیم جعلی صهیونیستی نمایشی کودکانه و نابخردانه بود.

دیدار سفیر فلسطین با امیرعبداللهیان
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

صلاح الدین الزواوی گفت: فلسطین این گام دولت امارات را شدیداً محکوم می‌نمایند و از امارات می‌خواهیم که از این اشتباه تاریخی خود عقب بنشیند.

امارات از اقدام اخیرش آسیب خواهد دید
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

ناصر ابوشریف رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی و خالد قدومی رئیس دفتر جنبش حماس در تهران به صورت جداگانه با امیرعبداللهیان گفتگو کردند.

انتقام سخت ترور شهید سلیمانی در راه است
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶

عبدالهیان: زمانی که مقام معظم رهبری بعد از گذشت چند ماه درباره ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی صحبت می‌کنند یعنی هنوز انتقام سخت در راه است و بی پاسخ نخواهد ماند و برای مردم منطقه و عراق و آمریکایی‌ها پیام بسیار قوی دارد.

قالیباف برای حسین امیرعبداللهیان حکم صادر کرد
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹

رئیس مجلس در حکمی امیرعبداللهیان را به عنوان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل و مدیرکل بین‌الملل مجلس منصوب کرد.

هدف از فضا سازی دشمنان قطع همکاری سودمند ایران و چین است
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: هدف از فضا سازی دشمنان خارجی درباره قرارداد ایران و چین، قطع همکاری سودمند دو کشور است.

بشار اسد رئیس‌ جمهور قانونی سوریه است
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با تکذیب شایعه توافق ایران و روسیه برای استعفای اسد، نوشت: بشار اسد رئیس جمهور قانونی ‎سوریه و رهبر بزرگ مبارزه با تروریسم تکفیری در جهان عرب است.

مقاومت فلسطین تحول مهمی را پدید خواهد آورد
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: اشغال بخشی از ⁧کرانه⁩ باختری فلسطین⁩ برای صهیونیست‌ها⁩ پشیمان کننده خواهد بود.