داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
حمله به عین‌الاسد فقط انتقام خودروی شهید سلیمانی بود
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: انتقام خودروی سردار سلیمانی را جمهوری اسلامی ایران با پرتاب ۱۳ موشک بالستیک نقطه زن به پایگاه استراتژیک عین الاسد داد، اما آن فقط انتقام خودروی منهدم شده سردار سلیمانی بود.

واکنش عبداللهیان به نظر جنجالی فائزه هاشمی درباره رژیم جعلی
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳

دستیار ویژه رئیس مجلس به اظهارات فائزه هاشمی درباره به رسمیت شناخته شدن اسرائیل واکنش نشان داد.

ادامه جنگ در منطقه قفقاز موجب ناامنی منطقه خواهد شد
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

امیرعبداللهیان گفت: ادامه جنگ در منطقه قفقاز موجب ناامنی و بی‌ثباتی منطقه خواهد شد و هیچ دستاوردی جز مداخله طرف‌های ثالث و احیاناً قدرت‌های بزرگ دارای منافع نامشروع و گسترش جنگ نخواهد داشت.

محروم کردن آل کثیر رفتاری سیاسی و غیرحرفه‌ای است
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل تصریح کرد: محروم کردن عیسی آل کثیر مهاجم تیم پرسپولیس به بهانه واهی حرکت نژادپرستانه، رفتاری سیاسی و غیرحرفه ای است.

امیرعبداللهیان: صهیونیسم روش اشغال را نو کرده است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ناامنی را تنها ارمغان رژیم صهیونیستی دانست و نوشت: صهیونیسم با روشی نو کشورهای خلیج فارس را اشغال می‌کند.

روابط با تل‌آویو تبعات امنیتی دارد
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به برقراری ارتباط رسمی بین امارات و رژیم صهیونیستی گفت: اگر اماراتی‌ها تجدیدنظر نکنند، تبعات سختی بر روی امنیت امارات و منطقه خواهند داشت.

امیر عبداللهیان : سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست نمایشی کودکانه بود
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، گفت: سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست و همراهی برخی سران عربی با رژیم جعلی صهیونیستی نمایشی کودکانه و نابخردانه بود.

دیدار سفیر فلسطین با امیرعبداللهیان
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

صلاح الدین الزواوی گفت: فلسطین این گام دولت امارات را شدیداً محکوم می‌نمایند و از امارات می‌خواهیم که از این اشتباه تاریخی خود عقب بنشیند.

امارات از اقدام اخیرش آسیب خواهد دید
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

ناصر ابوشریف رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی و خالد قدومی رئیس دفتر جنبش حماس در تهران به صورت جداگانه با امیرعبداللهیان گفتگو کردند.

انتقام سخت ترور شهید سلیمانی در راه است
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶

عبدالهیان: زمانی که مقام معظم رهبری بعد از گذشت چند ماه درباره ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی صحبت می‌کنند یعنی هنوز انتقام سخت در راه است و بی پاسخ نخواهد ماند و برای مردم منطقه و عراق و آمریکایی‌ها پیام بسیار قوی دارد.