داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار افغانستان
فیلم: نگرانی از پیشتازی قحطی کرونایی از ویروس کرونا
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

آکسفام: همه گیری کرونا باعث اختلال در زنجیره تولید فرآوری و توزیع مواد غذایی شده است و به بهای جهان مردم کشور‌های فقیر تمام شده است.

واکنش حزب رفاه ملی افغانستان درباره هتک حرمت به آیت الله سیستانی
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

حزب رفاه ملی افغانستان در واکنش به هتک حرمت به آیت الله سیستانی از سوی روزنامه سعودی الشرق الاوسط و ساخت ۱۰۰ مدرسه دینی از سوی دولت عربستان سعودی در افغانستان بیانیه ای را صادر کرد.

کابل شدیدا لرزید
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹

رسانه ها از وقوع زمین لرزه شدید در شهر کابل پایتخت افغانستان خبر می دهند.

افغانستان ۵۹۷ زندانی طالبان آزاد را آزاد نمی‌کند
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱

دولت افغانستان ۵۹۷ نفر از این زندانیان را به دلیل ارتکاب جرایم اخلاقی و جنایی آزاد نخواهد کرد.

بررسی یک ادعای ظریف در مجلس
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

معلوم نیست شواهد و استنادات یعنی این ادعای ظریف مبنی براینکه سیاست خارجی دولت متمرکز بر همسایگی کجاست و چرا طی این 7 سال چیزی جز غرب گرایی از دولت مشاهده نشده است؟!

۴۰۰۰ سرباز آمریکایی در آستانه خروج از افغانستان
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹

به گفته دو مقام دولت آمریکا، این دولت در آستانه نهایی ساختن تصمیم برای خارج ساختن بیش از ۴۰۰۰ سرباز این کشور از افغانستان تا پاییز امسال است.

روسیه به اتهام‌زنی رسانه‌ای اخیر آمریکا واکنش نشان داد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

سفارت روسیه در واشنگتن اتهام‌زنی روزنامه نیویورک‌تایمز آمریکا علیه مسکو در خصوص پیشنهاد پاداش در ازای قتل نظامیان آمریکایی در افغانستان را بی‌پایه و اساس خواند.

شبه نظامیان افغان عوامل روسیه برای کشتن نیروهای غربی
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

آژانس های اطلاعاتی آمریکا در گزارشی اعلام کرده اند که روسیه به گروه های شبه نظامی مرتبط با طالبان پول می دهد تا اقدام به کشتن نظامیان غربی از جمله نظامیان آمریکایی کنند.

ترامپ: زندگی در شیکاگو از افغانستان هم بدتر است
۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

ترامپ شهرداران دموکرات شهرهای شیکاگو، بالتیمور، دیترویت و اوکلند و همچنین «باراک اوباما» رئیس‌جمهور سابق آمریکا و «جو بایدن» رقیب دموکرات ترامپ و معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا را مقصر نرخ بالای قتل و جرایم خشونت‌بار در آن‌ها دانست.

۴ دلیل اصلی بازنگشتن ارز حاصل از صادرات
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با انتقاد از عملکرد دیرهنگام بانک مرکزی در مورد عدم بازگشت ارز حاصل از صادرات توسط 250 صادرکننده، گفت: 4 دلیل و مشکل عمده برای عدم بازگشت ارز حاصل از صادرات وجود داشته است.