داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اراک
فیلم: توزیع ماسک رایگان به همت خیر اراکی
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

خیر نیکوکار ایرانی ۶۰ هزار ماسک رایگان در میان مردم توزیع کرد.

آخرین آمار ابتلا به کرونا از زبان وزیر بهداشت
۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام اینکه تاکنون ابتلای ۵ نفر به ویروس کرونا در ایران قطعی شده است، گفت: متاسفانه دو نفر از مبتلایان به کرونا فوت کرده‌اند و در حال حاضر دو نفر از مبتلایان به این بیماری در بیمارستان‌های قم و یک پزشک که از قم به اراک رفته بود، در بیمارستان این شهر در قرنطینه کامل به سر می‌برند.

امروز بخش قابل توجهی از راکتور اراک راه‌اندازی خواهد شد
۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

ساختمان حوضچه و پمپ‌های آب گرم راکتور اراک با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی افتتاح شد.

دولت برنامه‌ای برای احیای هپکو ندارد
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

معاونت مطالبه گری بسیج دانشجویی استان مرکزی اعلام کرد: صورتجلساتی که برای حل مشکلات شرکت هپکو از سوی دولت تهیه می‌شود به اجرا گذاشته نمی‌شود و می توان حدس زد که آقایان برنامه‌ای برای تولید واقعی و احیای واقعی شرکت هپکو ندارند.

هوای ۱۱ شهر ناسالم است
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

هوای ۱۱ شهرکشور ناسالم برای تمام گروه‌ها است.

فیلم: هوای تهران، اصفهان و تبریز امروز آلوده است
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

نسیم آنلاین: اصغری کارشناس هوا شناسی گفت: از فردا در نواحی غربی کشور شاهد بارش باران و در ارتفاعات شرقی بارش برف خواهیم بود. در نواحی جنوبی کشور نیز رگبار و رعدوبرق خواهیم داشت.  امروز هوا در شهرهای تهران، اراک، مشهد، اصفهان، تبریز و ارومیه آلوده است.

هپکو باز هم فراموش شد؟
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

در حالی که مالکیت شرکت هپکو به سازمان خصوصی منتقل شده، ظاهرا این سازمان علیرغم گذشت چند ماه هنوز اقدامی برای تعیین تکلیف هپکو انجام نداده است.

خروش مردم دیار آفتاب علیه اغتشاشگران
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

مردم با بصیرت، متدین و انقلابی 9 شهرستان استان مرکزی امروز با شرکت در راهیپمائی مردمی با عنوان «میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت کشور» حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اعلام کرده و صف خود را از فتنه‌گران جدا کردند.

اگر لازم باشد، رآکتور اراک به حالت اول بازمی‌گردد
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

کمالوندی: در واقع قرار بود که طرف مقابل به ما در این زمینه تجهیزات بدهد و یک سند رسمی در این زمینه امضاء شد و آنان تعهد کردند که به ما تجهیزات، امکانات و کمک مالی می‌دهند اما متأسفانه در این زمینه تعلل داشتند.

سناریوهای احتمالی ایران در گام چهارم
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه نشست هیئت دولت در اول آبان درباره بررسی جزئیات گام چهارم اظهار داشت: کمیته‌ای تشکیل شده است که در حال بررسی گزینه‌های احتمالی کشور برای گام چهارم است. جمع‌بندی این کمیته به رئیس جمهور برای تصمیم‌گیری و اجرا ارسال می‌شود.