داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سامسونگ
کرونا حریف سامسونگ نشد!
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

شرکت سامسونگ الکترونیکس با انتشار جدیدترین گزارش مالی خود در سه ماهه نخست سال جاری میلادی از کاهش اندک سود خالص خود تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا خبر داد.

کرونا «سامسونگ» را تعطیل کرد
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

شرکت سامسونگ با تایید خبر ابتلای یکی از کارگران کارخانه تولید گوشی خود در شهر گومی کره جنوبی به ویروس کرونا، این کارخانه را به طور موقت تعطیل کرد.

فیلم: واکنش عراقچی به خروج سامسونگ و ال جی از بازار کشور
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

عراقچی گفت: شرکت‌هایی که ایران را به عنوان تحریم‌ها ترک می‌کنند دیگر در اقتصادمان اولویت و جایی نخواهند داشت.

هوآوی بزرگترین تولید کننده تلفن همراه جهان می‌شود
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰

شرکت هواوی چین توانسته است فاصله خود با سامسونگ در بازار گوشی جهان را کاهش داده و علیرغم فشارهای آمریکا می‌تواند در آینده نزدیک از سامسونگ سبقت گرفته و به بزرگترین تولیدکننده تلفن همراه در جهان تبدیل شود.

هشدار: «هکر»ها به راحتی می‌توانند وارد خانه شما شوند
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

اداره تحقیقات فدرال آمریکا هشدار داده است: هکرها می‌توانند از وسایل خانه هوشمند استفاده کنند تا بتوانند از زندگی دیجیتالی افراد اطلاعات به دست بیاورند.

بازار موبایل اروپا در دستان سامسونگ و شیائومی
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

در سه ماهه سوم ۲۰۱۹ میلادی سامسونگ بیشترین سهم از بازار موبایل اروپا را در اختیار داشته است. مقایسه آمار سالانه نشان می دهد سهم اپل از بازار اروپا کم و سهم سامسونگ و شیائومی بیشتر شده است.

«سام» و «جی پلاس» جایگزین سامسونگ و ال‌جی می‌شوند
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

رئیس اتحادیه صنف توزیع‌کنندگان لوازم خانگی تهران گفت:‌ با خروج شرکت‌های لوازم خانگی کره‌ای، نشان‌های ایرانی «سام» و «جی پلاس» جایگزین برندهای سامسونگ و ال‌جی می‌شوند.

سامسونگ حق امتیاز موبایل با نمایشگر انعطاف پذیر را ثبت کرد
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

سامسونگ حق امتیاز یک موبایل با نمایشگر انعطاف پذیر را ثبت کرده که بخشی از آن داخل دستگاه جمع می شود. هنگام باز شدن نمایشگر کاربر می تواند بهتر ویدئو تماشا کند.