داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بندر-چابهار
اعمال محدودیت‌های شدید رفت و آمددر چابهار
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶

فرماندار ویژه چابهار گفت: با توجه به روند نگران کننده صعودی کرونا در چابهار، خیابان‌های اصلی شهر چابهار به مرکز شهر مسدود شدند.

آمار‌ کرونای چابهار به ۲۰ برابرِ ابتدای شیوع رسیده است
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: آمار کرونا در چابهار نسبت به مرحله اول آغاز شیوع کرونا به حدود ۲۰ برابر رسیده و نگران کننده است.

وظیفه اصلی ناوی که امروز دچار سانحه شد چه بود؟
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

روابط عمومی منطقه یکم دریایی بندرعباس اعلام کرد بعد از ظهر روز گذشته در حین تمرین دریایی تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد که تاکنون شهادت یک نفر محرز و تعدادی نیز مجروح شده‌اند.

آخرین وضعیت حادثه دیدگان ناو کنارک
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: ۱۲ نفر از حادثه دیدگان ناو کنارک در بیمارستان امام علی (ع) چابهار بستری هستند.

آخرین اخبار از وقوع سیلاب در بلوچستان
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

بارش سیل‌آسا در منطقه بلوچستان واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان موجب طغیان رودخانه‌های محلی و مسدود شدن برخی محورهای مواصلاتی شده است.

مهیج ترین تورهای گردشگری آژانس همیشه سفر
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

چابهار شهری است که دیدنی های آن در هیچ جای دیگر از ایران وجود ندارد. دیدن چشم اندازهای این شهر با همراهی تور چابهار می تواند فرصت بیشتری را برای بازدید از آثار تاریخی، دیدن مناظر طبیعی، خوردن غذاهای محلی بلوچ و رفتن به سواحل بی نظیر دریای عمان را برای شما فراهم آورد.

از سفر به چابهار خودداری کنید
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸

این روزها باتوجه به تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و برخی از ادارات و اصناف، عده‌ای از هم‌میهنان در اقدامی غیر قابل توجیه و بعضاً خطرساز مبادرت به سفر به‌ویژه به مناطق گرم‌تر با این توجیه که گرمای هوا امکان ابتلا به ویروس کرونا را کاهش می‌دهد می‌کنند.

اعلام قطعی نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس یازدهم
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

نتایج اولیه شمارش آرا در حوزه های 6 گانه انتخابیه در سیستان و بلوچستان از پیشتازی محسوس برخی کاندیداها نسبت به سایر رقبای انتخاباتی شان حکایت دارد.

پیشنهادهایی برای سفرهای نوروزی
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

علاقمندان به سفر از اواسط زمستان به این فکر می افتند که به کجا سفر کنند و در این خصوص با اعضای خانواده و دوستانشان مشورت می کنند. این موضوع ذهن بیشتر افراد را درگیر می کند که تعطیلات نوروزی به کجا بروند؟ کیش، شیراز، شمال، مشهد، یزد و مقاصدی که تا به حال رفته یا نرفته اند در اولویت قرار می گیرد. تورگردان مجری مستقیم تورهای داخلی است و به مناسبت تصمیم گرفتیم با توجه به درخواست های مشتریان و مسافران در سال های پیش بهترین مقاصد نوروزی را برای نوروز ۹۹ خدمتتان معرفی کنیم.

روحانی وارد سیستان و بلوچستان شد
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

رئیس‌جمهور لحظاتی قبل به منظور بازدید از مناطق سیل زده در راس هیاتی از طریق فرودگاه کنارک وارد سیستان و بلوچستان شد.