داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار میادین-میوه-و-تره-بار
عرضه گسترده گوشت مرغ در کشور آغاز شد
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷

سرپرست معاونت بازرگانی وزارت صمت از آغاز توزیع و عرضه گسترده گوشت مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام در سراسر کشور خبر داد و بر همکاری روسای سازمانهای صمت استانها در این زمینه تاکید کرد.

زمان توزیع مرغ با نرخ ۱۵هزار تومان اعلام شد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵

رییس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، گوشت مرغ از فردا (یکشنبه) با نرخ کیلویی ۱۵ هزار تومان در میدان بهمن (مرکز اصلی توزیع گوشت مرغ در تهران) عرضه می‌شود.

تفاوت ۱۰ برابری قیمت میوه از باغ تا بازار
۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

در حالی که به فصل داغ تابستان رسیده‌ایم و عرضه میوه‌ها بیشتر شده اما میوه‌های تابستانه همچنان در برابر کاهش قیمت مقاومت می‌کنند.

تخم‌مرغ کوتاه بیا نیست
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹

قیمت هر شانه تخم‌مرغ همچنان بین ۲۵ تا ۳۰ هزارتومان در بازار به فروش می‌رسد این در حالی است که هفته گذشته معاون وزیر جهاد کشاورزی نه تنها افزایش قیمت تخم‌مرغ را منطقی ندانست بلکه به عرضه شانه‌ای این مح

گران‌ترین و ارزان‌ترین میوه‌های میادین میوه و تره بار
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

همزمان با آخرین روزهای فصل بهار و در آستانه فصل تابستان، شاهد فراوانی انواع میوه در بازار هستیم و با ورود نوبرانه‌های بهاری، در حال حاضر ۲۳ قلم میوه در میادین میوه و تره بار تهران عرضه می‌شود.

قیمت موز مرز ۲۰ هزارتومان را رد کرد
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وسبزی از افزایش قیمت موز به بیش از ۲۰ هزارتومان خبر داد و با اشاره به افت شدید قیمت پیاز در مزارع گفت:دربخش کشاورزی،برنامه ریزی بلندمدت برای تولید انجام نمی‌شود.

قیمت لیموترش ۲برابر شد
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: افزایش تقاضا منجر به رشد قیمت لیموشیرین، لیموترش و پرتقال شده و هم اکنون قیمت هرکیلوگرم لیموشیرین حدودا ۳ برابر شده است.

آغاز به کار بازرسان نامحسوس در میادین میوه و تره‌بار
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران از آغاز به کار بازرسان ویژه نامحسوس جهت رصد رعایت نکات بهداشتی در بازارهای میوه و تره‌بار شهر تهران خبر داد.

قیمت مرغ تازه در میادین به زیر ۱۰ هزار تومان رسید
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

مرغ تازه در میادین میوه و تره بار به پایین‌ترین قیمت خود در ۱۶ ماه گذشته یعنی از آذر ۹۷ تا به امروز رسید.

رکود بازار میوه در آستانه شب عید
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

بازار میوه طی روزهای اخیر تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و فعالان صنعت نگران عدم وجود تقاضای کافی و زیان باغداران در شب عید هستند.