داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
قیمت مرغ تازه در میادین به زیر ۱۰ هزار تومان رسید
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

مرغ تازه در میادین میوه و تره بار به پایین‌ترین قیمت خود در ۱۶ ماه گذشته یعنی از آذر ۹۷ تا به امروز رسید.

رکود بازار میوه در آستانه شب عید
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

بازار میوه طی روزهای اخیر تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و فعالان صنعت نگران عدم وجود تقاضای کافی و زیان باغداران در شب عید هستند.

افزایش ساعت کار میادین میوه و تره بار در دهه آخر اسفند
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

۲۴۵ میدان و بازارهای میوه و تره‌بار تهران از روز سه‌شنبه ۲۰ اسفند سال جاری تا پنج‌شنبه ۲۲ اسفند از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۷ عصر یکسره باز و آماده ارائه خدمات هستند.

میوه و ملزومات شب عید مردم آماده است
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: میوه و ملزوماتی شب عید مورد نیاز مردم از مدت‌ها قبل خرید شده و اکنون در انبار‌های ما برای توزیع آماده است.

۷۰۰۰ تن میوه شب عید آماده توزیع است
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

از اول اسفند ماه طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۹ آغاز خواهد شد و تا ۱۵ فروردین سال آینده به صورت مستمر ادامه خواهد داشت. براساس این طرح، تمام مبادی تامین و نگهداری کالا و شبکه‌های توزیع مورد بازرسی قرار خواهند گرفت تا از هرگونه احتکار و تجمع کالا جلوگیری شود.

کاهش قیمت پیاز در راه است
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران گفت: با عرضه پیاز نو ظرف ۲۰ روز آینده پیش بینی می‌شود بازار به تعادل برسد.

جدیدترین قیمت گوجه‌فرنگی
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

بر اساس اعلام رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، حداکثر قیمت گوجه فرنگی بوته‌ای درجه ۱ در خرده فروشی‌ها ۹۵۰۰ تومان است. این در حالی است که براساس مشاهدات میدانی، این محصول جالیزی در خرده فروشی‌ها با قیمت ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

با اسکناس پنج هزار تومانی‌ می‌توان چه میوه‌ای از تره بار خرید؟
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

اختلاف معنادار قیمت محصولات میادین میوه و تره بار با قیمت‌های سطح شهر، خرید انواع میوه با پرداخت حداقل مبلغ ممکن را از این مراکز امکان‌پذیر کرده است.

عرضه ۵۳ هزار تن سیب و پرتقال برای شب عید
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

سخنگوی ستادتنظیم بازار از عرضه ۲۳هزارتن سیب و ۳۰هزارتن پرتقال با قیمت مصوب تنظیم بازار در ایام پایانی سال خبر داد و گفت: برنج، روغن، شکر، مرغ و گوشت با نرخ دولتی در اختیار مردم قرار می گیرد.

گوجه‌فرنگی؛ کیلویی چند!؟
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی می‌گوید که قیمت گوجه‌فرنگی بوته‌ای درجه ۱ در خرده فروشی‌ها حدود ۹۵۰۰ تومان است. این در حالیست که براساس مشاهدات میدانی این محصول جالیزی در برخی خرده‌فروشی‌ها با قیمت‌های متفاوت و بیشتری به فروش می‌رسد.