داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
وعده فتاح؛ تکمیل پلاسکو بدون پارکینگ تا پایان سال
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵

سیدپرویز فتاح امروز در حاشیه نشست خبری ارائه گزارش عملکرد یکساله درباره ساختمان پلاسکو و آخرین جزئیات تکمیل آن اظهار داشت: زمانی که من به بنیاد آمدم، ساختمان در پی مانده بود اما امروز مشکلات پلاسکو حل شده است. اختلافات با کسبه و شهرداری نیز حل شده است.

پلاسکوی جدید و وعده‌هایی که داده می‌شود
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

درحالیکه قرار بود ساختمان جدید پلاسکو دو ساله ساخته شود، اکنون با گذشت سه سال نه‌تنها این وعده محقق نشده، بلکه چندی پیش هم روند ساخت متوقف شد. هرچند اکنون ساخت و ساز از سرگرفته شده اما کسبه منتظرند ببینند مسئولان به آخرین وعده خود برای تحویل مغازه‌های جدید پلاسکو در نیمه دوم سال آینده عمل می‌کنند یا اینکه اختلافات سازنده (بنیاد مستضعفان) با شهرداری ادامه‌ دارد و گریبان‌ آن‌ها را هم می‌گیرد؟

فیلم: آخرین جملات شهید آتش‌نشان حادثه پلاسکو پشت بی‌سیم
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

نسیم آنلاین: در سالگرد حادثه پلاسکو خاطره‌ای از زبان یکی از دوستان و همکاران یکی از شهدای پلاسکو منتشر شد.

فیلم: آتش سوزی این بار در ضلع شرقی پلاسکو
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸

نسیم آنلاین: حریقی که در ساعت ۵:۴۵ صبح امروز چند باب مغازه به وسعت هزار متر در ضلع شرقی ساختمان پلاسکو به آتش کشیده بود، دقایقی قبل اطفاء شد. هم اکنون آتش نشانان در حال لکه گیری هستند.

بنیاد مستضعفان به توقف ساخت پلاسکو واکنش نشان داد
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

در حالیکه شهردار منطقه ۱۲ تهران از توقف ساخت ساختمان «پلاسکو» در پی عدم دریافت پروانه ساخت و ساز خبر داد؛ نماینده بنیاد مستضعفان در پروژه ساخت پلاسکو ضمن گلایه از سنگ‌اندازی شهرداری گفت: مسئولان شهرداری مدعی هستند نقشه‌های ساختمان جدید به آنها داده نشده است این در حالیست که نقشه‌های اصلاح شده پلاسکو بعد از رفع ایرادات شهرداری، آماده بود ولی امکان بارگذاری این نقشه‌ها در سیستم شهرداری تهران وجود نداشت.

توقف ساخت «پلاسکو»
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷

شهردار منطقه ۱۲ از توقف ساخت ساختمان پلاسکو در پی عدم دریافت پروانه ساخت و ساز خبر داد.

شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو هنوز «شهید» نشده‌اند!
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲

جمعی از خانواده شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو بعلت محقق نشدن برخی از وعده های شهرداری و شورای شهر تهران، صبح سه‌شنبه ۲۳ مهر در مقابل شهرداری تهران تجمع کردند. یکی از وعده های تحقق نشده، اطلاق و اعطای درجه «شهید» یا «شهید خدمت» به شهدای عزیز داستان پلاسکوست.