داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امنیت-سایبری
انگلیس تاکتیک عوض کرد
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

دولت انگلیس قصد دارد تا در راستای بازنگری سیاست‌های دوره پسابرگزیت، توان زرهی این کشور را کاهش و قدرت دفاعی در حوزه سایبری و فضایی را تقویت کند.

تهدید ارتش آمریکا تهدید جنگی است
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: زیرساخت‌های پدافندی ایران از وضعیت امنیت نسبی و مناسب برخوردار است اما تهدید ارتش آمریکا تهدید جنگی است که در لایه‌های دیگر باید مورد بررسی قرار گیرد.

امنیت سایبری برخی دستگاه‌ها آسیب پذیر است
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

معاون ارتباطات، الکترونیک و فناوری اطلاعات سازمان پدافند غیرعامل کشور، گفت: وضعیت امنیت سایبری در برخی دستگاه‌ها و نهادهای حاکمیتی مناسب نیست.

وحشت آمریکایی‌ها از خشم سایبری ایرانیان
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

تهدید ایران به انتقام سخت از دولت و ارتش تروریست آمریکا موجب ترس و وحشت گسترده آنان شده و آمریکایی ها در انتظار حملات سایبری ایران نیزهستند.

فیلم: اینترنت ملی ایران، الگویی برای روسیه، چین و هند است
۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

نسیم آنلاین: «امیر رشیدی» کارشناس امنیت سایبری بی‌بی‌سی: اینترنت ملی ایران، الگویی برای روسیه، چین و هند است.

اطلاعات ۲۹ هزار کارمند فیس بوک سرقت شد
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

یک سارق هارد درایوهایی حاوی اطلاعات دستمزدهای کاربران فیس بوک را از خودروی کارمند این شرکت دزدیده است. در این هارددرایوها نام، اطلاعات دستمزد و پاداش۲۹ هزار کارمند وجود داشته است.

ادعای نیویورک تایمز: اطلاعات بانکی میلیون‌ها ایرانی احتمالا به کمک یک دولت هک شده است
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲

روزنامه نیویورک تایمز از هک شدن اطلاعات میلیون‌ها مشتری بانک‌های مختلف در ایران خبر داده و گفته است که درز این اطلاعات احتمالا به کمک یک عامل دولتی انجام شده است. این ادعا در حالی مطرح شده است که امروز آذری جهرمی از رفع یک همه بزرگ سایبری خبر داده بود.

حمله بسیار بزرگ سازمان یافته علیه زیر ساخت‌ها دفع شد
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

وزیر ارتباطات گفت: اخیرا یک حمله سازمان یافته‌ علیه زیرساخت‌های کشور انجام گرفت که توسط سپر امنیتی دفع شد و حمله بسیار بزرگی هم بود.

رمز دوم کارت های بانکی از اول دی غیرفعال می شود
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴

مطابق با برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی بانک مرکزی، رمز دوم ایستای کارت های بانکی از اول دی ماه غیرفعال خواهد شد.

عکاسی مخفیانه فیسبوک از کاربران
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸

نرم‌افزار فیسبوک زمانی که با آن کار کنید از صورت شما عکس می‌‎گیرد! در بسیاری از مواقع که دلیل این حجم از نقض حریم خصوص و استفاده از اطلاعات شخصی کاربران از مدیران فیسبوک پرسیده می‌شود پاسخ آنها این است که ممکن است از این اطلاعات برای امور بازاریابی و تبلیغات صحیح استفاده شود ولی آیا واقعاً همیشه داستان به همین منوال است؟