داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار صندوق-بازنشستگی-پس-انداز-و-رفاه-کارکنان-صنعت-نفت
پالایشگاه سازی به سبک زنگنه، ۲۰ هزار میلیارد تومان برای هیچ!
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

پروژه احداث واحدهای پالایشی سیراف که چند سال از توقف آن می‌گذرد، به نظر می‌رسد با خبر وزیر نفت در مورد تامین ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه از منابع بانک مرکزی دوباره در دستور کار وزارت نفت قرار گرفته است. پروژه‌ای که بسیاری بر غیرکارشناسی بودن احداث آن تاکید دارند.

فیلم: زنگنه چگونه از جیب مردم خرج می‌کند؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸

نسیم آنلاین: علیرضا زاکانی، نماینده سابق مجلس از صندوق بازنشستگی نفت که به حیاط خلوت مدیران تبدیل شده است، می‌گوید و معتقد است که زنگنه به واسط این حیاط خلوت‌ها از سرمایه‌های مردم سوء استفاده می‌کند.

تخلف دولت در مورد صندوق‌ بازنشستگی نفت
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

عضو پژوهشکده شورای نگهبان، در یادداشتی عنوان کرده است که فارغ از ماهیت دولتی، نیمه دولتی یا خصوصی صندوق بازنشستگی صنعت نفت، اساسنامه این صندوق مطابق قانون باید جهت بررسی برای شورای نگهبان ارسال شود.

شورای نگهبان: اساسنامه صندوق بازنشستگی نفت غیرقانونی است
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

دکتر هادی طحان، عضو حقوقدان شورای نگهبان از غیرقانونی خواندن اساسنامه صندوق بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت، توسط اعضای شورای نگهبان خبر داد.

تلاش زنگنه برای دور ماندن صندوق بازنشستگی از دسترس نهادهای نظارتی
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است زنگنه و جریان تحت حمایت او در وزارت نفت به دنبال آن است که با خصوصی نگه داشتن صندوق بازنشستگی نفت با دارایی‌هایی بالغ بر ۶۰ هزار میلیارد تومان، این نهاد را از نظارت مجموعه‌های نظارتی دور نگه دارد.

می‌خواهند هزینه‌های انتخاباتی را از صندوق بازنشستگی نفت دربیاورند
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سهامداران بانک رفاه کارگران است و سهامداران صندوق بازنشستگی وزارت نفت هم کارکنان این وزارتخانه، لذا هیچکس نمی‌تواند دخل و تصرفی در حق و حقوق آنها داشته باشد.

دارایی بازنشستگان صنعت نفت تحت مدیریت دولت!
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

تحلیلگران معتقدند با تغییرات جدید اساسنامه صندوق بازنشستگی نفت، مدیریت این صندوق با دارایی‌هایی بالغ بر ۵۹ هزار میلیارد تومان همچنان در اختیار مدیران دولتی باقی بماند و بازنشستگان با اینکه مالک اصلی دارایی‌های آن هستند، نقشی در مدیریت تیم صندوق ندارند.

صندوق بازنشستگی نفت در دست چه کسی است؟
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶

رحیمی شاید از معدود افراد نزدیک به زنگنه باشد که بارها به وزیر نفت درباره دستیار ویژه‌اش هشدار داده است؛ او بارها به وزیر نفت توصیه کرده است از قدرت ختلان بکاهد چرا که دیر یا زود، موجب دردسر برای زنگنه خواهد شد بویژه پس از پایان دوره وزارتش.

صندوق بازنشستگی نفت، تحت مدیریت بازنشسته‌ها و جوانان سفارشی وزیر نفت
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰

مروری بر اعضای هیات رئیسه نشان از آن دارد که افراد بازنشسته و جوانان نور چشمی، مدیریت این صندوق را بر عهده گرفته‌اند. افرادی که انتشار رقم دریافتی حقوق و پاداش‌های بازنشستگی‌ برخی از آن‌ها در سال گذشته جنجال‌های زیادی در فضای مجازی به پا کرده است.

۲ انتصاب در هیئت امنای صندوق بازنشستگی صنعت نفت
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳

وزیر نفت در احکام جداگانه، نصرت رحیمی و محمد آقایی تبریزی را به‌عنوان اعضای هیئت امنای صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت منصوب کرد.