داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جنبش-عدالتخواه-دانشجویی
بایسته های عدالتخواهی
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

عدالتخواهی نه معارضه و تخریب گری و نه نقد محافظه کارانه کلی و بی خطر است. عدالتخواهی با مبانی انقلاب اسلامی در چهارچوب های نظام صریح و شفاف و بدون ترس، نقد می کند و هزینه می دهد اما به هزینه دادن اصالت نمی بخشد و عقلانیت انقلابی را درنظر می گیرد.

چرا صدا و سیما بر خلاف نظر رهبر انقلاب عمل می‌کند؟
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

صداوسیما مهمترین نهاد سازنده ی فرهنگ عمومی جامعه است. اگر می خواهیم سبک زندگی اصلاح شود اصلی ترین جایی که باید این مهم را رقم بزند صداوسیما است؛ اگر قرار است مردم به نظام و انقلابشان پایبند و امیدوار باشند مهمترین جایی که باید روح امید را در جامعه زنده نگاه دارد صداوسیما است؛ اگر به دنبال رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی هستیم مهمترین نهاد تصمیم ساز اقتصادی صداوسیماست.

فیلم: فراموش شدگان کرونا
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴

این مستند گزارشی از کارگران روزمزد است که فراموش شدگان کرونا هستند.

آئین نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی را ابطال کنید
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به ریاست دیوان عدالت اداری، پیرامون آئین نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی

مافیای خصوصی‌سازی آموزش و پرورش این بار با مصوبه «حذف تنوع مدارس»
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

چند دفتر مربوط به جنبش عدالتخواه دانشجویی در کشور، طی نامه‌ای خطاب به آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان ضمن برشمردن دلایلی در مخالفت با حذف تنوع مدارس،‌ خواستار رد این مصوبه در شورای نگهبان شدند.

گزارشی از «باستی‌هیلز تا دروازه‌غار»
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴

جمعی از دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های تهران در اردویی با عنوان « از باستی هیلز تا دروازه‌غار» به بازدید از این مناطق پرداختند.