داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مذاکره
مذاکره کننده ارشد فلسطینی به دلیل کرونا بستری شد
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱

«صائب عریقات» دبیر اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین و مذاکره کننده ارشد فلسطینی که از ده روز پیش به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده بود، امروز در بیمارستانی در سرزمین اشغالی بستری شد.

سفیر سئول: مذاکره با کره شمالی اولویت بایدن نیست
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

سفیر کره جنوبی در واشنگتن گفت، در صورت پیروزی نامزد دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا، مذاکرات این کشور و کره شمالی در سطوح پایین دیپلماتیک و مسئله شبه‌جزیره کره اولویت ثانویه خواهد بود.

اعلام آمادگی تایوان برای گفتگو با چین
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

رئیس اجرایی تایوان با تاکید بر حفظ برابری و عزت برای همکاری با چین، درباره برگزاری گفت‌وگوی صلح‌آمیز با پکن اعلام آمادگی کرد.

روسیه: به مذاکره با آمریکا خوش‌بین نیستیم
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴

دولت مسکو می‌گوید امیدی به نتیجه گرفتن از مذاکرات کنترل تسلیحات هسته‎ای با آمریکا ندارد حال آنکه طرف مقابل، همچنان از همکاری در این حوزه دم می‌زند.

کابل و طالبان توافق کردند
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱

یک رسانه غربی اعلام کرد که دولت کابل و طالبان درباره ۱۹ قانون که لازمه پیشبرد مذاکرات بین‌الافغانی است؛ به توافق رسیده‌اند.

بشار اسد: سوریه درباره ثبات داخلی خود مذاکره نمی‌کند
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱

رئیس‌جمهور سوریه در مصاحبه با یک رسانه روسی از نقش تهران و مسکو در پیشبرد مذاکرات سیاسی تمجید کرد.

موضع گیری آذربایجان درباره مذاکره با ارمنستان
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱

رئیس جمهور آذربایجان هرگونه گمانه زنی درباره گفت‌وگو با مقامات ارمنستان برای رفع تنش‌ها بر سر منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی را رد کرد.

یونان و ترکیه بر سر آغاز مذاکرات به توافق رسیدند
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴

وزارت خارجه یونان در بیانیه‌ای از توافق با ترکیه بر سر ازسرگیری دو ر جدید مذاکرات طی روزهای آینده در استانبول خبر داد.

فیلم: روحانی هنوز از کدخدا ناامید نشده است
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

محمد صادق کوشکی استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به عملکرد دولت در به بن بست کشاندن کشور گفت: روحانی به دنبال این است که کشور را به بن بست بکشاند تا با ایجاد شورش در کشور مجوز مذاکره با کدخدا را از نظام بگیرد.

مستکبران داخلی در پی تحمیل برجام۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

این جریان سیاسی که همه حیثیت خود را در قمار اعتماد به دشمن و تعطیلی صنعت هسته‌ای از دست داده و با فرصت سوزی‌های مکرر خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد ساخته، اینک بدون شفاف‌سازی نسبت به برجام خسارت محض و پاسخ‌گویی به صدها سؤال و ابهام در باره برجام، برای اعاده حیثیت خود چاره را در وادادگی و گدایی بیشتر و تعقیب دیپلماسی التماسی و راه اندازی نمایش تلخ برجام ۲، ۳ و... دیده و با کمک شبکه ساماندهی شده نفوذ، مدام برای تحمیل خط مذاکره با امریکا به دولت فشار وارد می‌کند.