داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نفتکش-سابیتی
نفتکش سابیتی به ایران رسید
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

نفتکش آسیب دیده سابیتی به ایران رسید.

ظریف: سفر محرمانه برادر ولیعهد امارات به ایران صحت ندارد
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱

ظریف در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سفر محرمانه برادر ولیعهد امارات به ایران صحت دارد یا خیر، تصریح کرد: درباره این ادعا تحقیق کرده ام و چنین خبری صحت ندارد.

‌«‌سابیتی» با ۱۴٠ هزار تن نفت خام تا ۹ روز آینده وارد بندرعباس می‌شود
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با اقدامات به موقع توسط دریانوردان حاضر در نفتکش سابیتی و مدیریت حادثه، از ادامه نشت نفت از کشتی و ایجاد آلودگی جلوگیری به عمل آمده است و این نفتکش تا ۹ روز آینده وارد بندرعباس می شود.

اولین تصاویر از نقاط حادثه دیده نفتکش سابیتی
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰

اولین تصاویر از نقاط حادثه دیده نفتکش سابیتی منتشر شد.

اولین واکنش عربستان سعودی به حادثه نفتکش ایرانی
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶

سخنگوی اداره مرزبانی دولت سعودی در اولین واکنش به حادثه نفتکش ایرانی در دریای سرخ، مدعی شد که قصد کمک‌رسانی به این نفتکش را داشته است.

۳ نکته در مورد حادثه نفتکش سابیتی در نزدیکی عربستان
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸

اقدام سعودی‌ها برای کاستن از تنش‌ها با ایران و هم پیمانانش در منطقه، تحت فشار افکار عمومی به سود دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی نخواهد بود.

شمخانی: شرارت در آبراه‌های بین‌المللی بدون پاسخ نخواهد ماند
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: راهزنی دریایی و شرارت در آبراه‌های بین‌المللی که با هدف ناامن‌سازی رفت و آمد شناورهای تجاری انجام می‌شود، بدون پاسخ نخواهد ماند.

دسیسه علیه نفت ایران
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸

وقوع انفجار در یک نفتکش ایرانی، بار دیگر موضوع حمله به نفتکش‌ها را به رسانه‌ها کشانده است. این نفتکش متعلق به شرکت ملی نفت‌ ایران بوده است که در ۶۰ مایلی بندر جده عربستان‌سعودی دچار انفجار شد و منشأ این حملات تحت بررسی و رصد کارشناسی و امنیتی قرار دارد.