داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فیلم
فیلم: سوءاستفاده از اعتماد مردم در شبکه نمایش خانگی!
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

نسیم آنلاین: چرا شبکه نمایش خانگی نیازمند نظارت بیشتر است!؟

فیلم سینمایی «مردی بدون سایه»
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰

فیلم «مردی بدون سایه» داستان مستند سازی به اسم «ماهان کوشان» است که پس از ساخت مستندی درباره خشونت و قتل های خانوادگی، زندگی اش با همسرش «سایه» تحت تأثیر قرار می گیرد و حوادثی پیچیده همه چیز را دگرگون می کند.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «پسران بد برای زندگی» و «النهایه»
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴

این فیلم داستان «مارکوس برنت» و دوست و همکارش «مایک لوری» است که اکنون مارکوس یک بازرس پلیس شده است و مایک نیز در بحران میانسالی به سر می‌ برد. وقتی یک مزدور آلبانیایی به آنان وعده‌ پاداشی بزرگ می‌ دهد، این دو با هم متحد شده و درگیر ماجراهای خطرناکی می‌ شوند.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «چیه این فوتبال» و «اسب بالدار»
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰

مستند «چیه این فوتبال» درمورد جذاب ترین اتفاقات فوتبال ساخته شده است. این مستند اتفاقات عجیب و غریب و هیجان انگیز فوتبال به همراه بازیکنان اسطوره ای را به نمایش می گذارد.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «گناهکار» و «ماجرای نیمروز؛ رد خون»
۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

فیلم «رد خون» در ادامه داستان «ماجرای نیمروز» اتفاق می افتد. نیروهای امنیتی ایران متوجه نفوذی‌ های سازمان مجاهدین خلق در جبهه می‌ شوند. با ارسال دو مأمور امنیتی به بغداد می‌ خواهند قبل از شروع عملیات مرصاد «عباس زریباف» فرمانده این عملیات را ترور کنند اما داستان طور دیگری رقم می‌ خورد.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «بیست و هشت پانفیلیف» و «لوگان»
۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲

فیلم «بیست و هشت پانفیلیف» در سال 1941 و جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. مناطق زیادی از شوروی به دست نازی ها افتاده بود و 28 سرباز روسی باید در خط مقدم به مدت چند روز در مقابل تانک های نازی ها مقاوت می کردند.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «لونه زنبور» و «ماموریت غیرممکن؛ فال اوت»
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷

«صابر» و «مرتضی» دو پسرخاله هستند که در عرصه دزدی فعالیت دارند و با تحویل گرفتن یک جعبه وارد یک جریان بزرگ می‌شوند.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «پایتخت ۵» و «انیمیشن «پلویی» هرگز تنها پرواز نکن»
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲

سریال «پایتخت 5» درباره خانواده شادی است که به ترکیه سفر می کنند اما وقتی از بالون استفاده می کنند. به علت حادثه ای که برایشان به وجود می آید به سوریه می روند و برای نجات جان خود با داعش می جنگند.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «دخمه» و «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم۳»
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸

فیلم ایرانی «دخمه» داستان ترسناکی از یک اتفاق است که زن و شوهری را در یک سفر کاری درگیر ماجراهایی می کند. اتفاقی که مربوط به یک عروسی، مرگ و دخمه است.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «1917» و «بیداری»
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶

فیلم «بیداری» داستان زنی به نام «زهرا» است که حافظه اش را از زمانی که برای آخرین بار دختر 6 ساله اش یاسمن را دیده، از دست داده است. اکنون پس از گذشت 24 سال از آن اتفاق، حافظه زهرا بازگشته و او قصد دارد دختر گمشده‌اش را بیابد اما همه نشانی هایی که به یاد دارد به کلی تغییر کرده است.