داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سهمیه-بندی-بنزین
شایعه تک‌نرخی شدن بنزین تکذیب شد
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

در حالی که برای چندمین بار خبر تک‌نرخی شدن بنزین در شبکه اجتماعی مجازی دست به دست می‌شود، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران این موضوع را تکذیب کرد.

امشب سهمیه بنزین خودروها واریز می شود
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸

ساعت ۲۴ امشب، سومین مرحله سهمیه بنزین بهمن در کارت های سوخت شارژ می شود.

سوختی که بدلیل اطلاع‌رسانی دیرهنگام دود شد
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

خارج کردن کارت سوخت در حین سوختگیری و پیش از اتمام روند، موجب از بین رفتن حداکثر ۳.۹۹ لیتر از سهمیه باقی مانده در کارت سوخت می شود.

برای بنزین زدن لازم نیست ریاضی‌دان باشید
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

در مورد سوختگیری‌های معادله‌ای، فلسفه پیمانه‌ای کردن حجم سوخت، ایجاد مضرب و سیاست‌های این مدلی هنوز برای مردم مشخص نیست و سوال اینجاست که چرا به جای چنین مسیرهای پیچیده‌ای مکانیسمی طراحی نمی‌شود که بعد از قطع شدن سوختگیری یا خروج کارت از دستگاه میزان محاسبه بنزین خروجی به لیتر و دهم لیتر و ... محاسبه و قیمت‌گذاری شود؟

ابطال کارت سوخت قدیمی خودروهای پلاک معلولان و جانبازان
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای نحوه دریافت صدور کارت جدید سوخت خودروهای پلاک معلولان و جانبازان را اعلام کرد.

سهمیه بنزین می‌خواهید به صنف‌تان مراجعه نمایید
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هر شخصی که در آژانس، تاکسی‌های اینترنتی و موسسات تعلیم رانندگی فعالیت می‌کنند و تاکنون سهمیه سوختی برای فعالیت خود دریافت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به صنف مربوطه پیگیر این موضوع شوند.

سهمیه‌های سوخت واقعا چطور غیب می‌شوند؟
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

اگر قصد دارید پس از سوخت‌گیری، قبل از گذاشتن نازل و مشاهده پیام «لطفا کارت را بردارید» کارت سوخت خود را از دستگاه خارج کنید، لطفا با ماشین حساب وارد پمپ بنزین شوید! چراکه در این شرایط دیگر محاسبه سهمیه بنزین شما از روال عادی خارج می‌شود.

چقدر درآمد داشته باشید کمک معیشتی نمی‌گیرید؟
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

طبق آنچه دولت برای پرداخت یارانه معیشتی معیار قرار داده است، درآمد بالاتر از چهار میلیون تومان در خانوار تک نفره و متوسط درآمد هشت میلیون تومان برای خانوار پنج نفره و بیشتر مشمول دریافت این کمک نمی‌شود.

برداشت زودهنگام کارت سوخت دلیل اصلی کسری سهمیه بنزین است
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی طی اطلاعیه‌ای درباره نحوه صحیح سوخت‌گیری با کارت هوشمند سوخت شخصی، برداشت زودهنگام کارت سوخت از دستگاه کارتخوان را دلیل کاهش سهمیه‌ سوخت عنوان کرد.

پشت پرده فروش کارت هوشمند سوخت
۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره تخلف فروش کارت سوخت و سهمیه مازاد خودرو‌های عمومی توضیحاتی ارائه داد.