داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-اطلاعات-سپاه
اشرار با کُلت‌های خفیف مردم را از پشت می‌کشتند
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اطلاعات سپاه ساختار و سازمان و بنیه متفاوتی برای اجرای ماموریت‌های ابلاغی فرمانده معظم کل قوا پیداکرده است، گفت: طبیعی است که ماموریت‌های اطلاعات سپاه و میزان فعالیت‌هایش بیشتر شده است.

سرشاخه‌های کلیدی اغتشاشگران دستگیر شدند
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: در چهار استان کشور سرشاخه‌های کلیدی ایجاد کننده ناآرامی‌ها و اغتشاشات دستگیر شده اند.

رئیس قوه قضائیه: اقدامات اطلاعات سپاه در مقابله با فساد را عادلانه و منصفانه دانست
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

حجت الاسلام رئیسی در چهارمین همایش جامعه اطلاعاتی سپاه اقدامات انجام شده در زمینه برخورد و مقابله با فساد را عادلانه و منصفانه دانست و گفت: دستگاه قضایی هم به هیچ وجه عقب نشینی نخواهد کرد.

شمخانی: ایران واشنگتن را دچار سردرگمی راهبردی کرده است
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به قدرت جمهوری اسلامی در ناکام سازی راهبرد‌های آمریکا در غرب و شرق آسیا، حمایت از رژیم صهیونیستی و استقرار نظام تک قطبی در جهان گفت: توان بسیج کنندگی انقلاب اسلامی ضمن به شکست کشاندن راهبرد آمریکا در ایجاد و بهره برداری از فتنه داعش برای جلوگیری از گسترش امواج بیداری اسلامی، واشنگتن را دچار سردرگمی راهبردی کرده است.

دستگیری عناصر فرقه بهائیت در شیراز
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

تعدادی از عناصر تشکیلاتی فرقه ضاله بهائیت توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس، در شیراز دستگیر شدند.

پخش جزئیاتی از مسائل مربوط به «روح‌الله زم» در آینده ای نزدیک
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

سردار شریف با تاکید بر اینکه سازمان اطلاعات سپاه اجازه نخواهد داد عملیات بزرگ دستگیری سرشبکه کانال معاند آمدنیوز با تلاش های شوم و مذبوحانه عده ای ، فرصتی برای اختلاف در اقشار جامعه ایجاد کند، گفت: در آینده ای نزدیک افکار عمومی در جریان بخشی از مسائل مربوط به سرشبکه کانال معاند آمدنیوز قرار خواهند گرفت .

فیگارو: روح الله زم در عراق دستگیر شد!
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

نشریه فرانسوی لو فیگارو در مطلبی به نحوه دستگیری سرشبکه سایت معاند «آمدنیوز» پرداخت.

سرلشکر باقری: دشمنان فرجامی جز خفت و گرفتاری در کمین‌گاه مدافعان امنیت ندارند
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تقدیر از اقدام حرفه‌ای سازمان اطلاعات سپاه در دستگیری سرشبکه رسانه معاند آمدنیوز، تاکید کرد: جبهه دشمن در میدان‌های دشمنی از جمله در عرصه نبرد نرم و جنگ روانی، فرجامی جز خفت و گرفتار شدن در کمین‌گاه‌های اراده ایمانی و انقلابی پاسداران و مدافعان حریم امنیت و آرامش این سرزمین مقدس ندارند.

جزئیات اولیه از شکار سرشبکه جنگ روانی ضدانقلاب توسط سپاه پاسداران
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶

یکی از مسئولان عملیات سازمان اطلاعات سپاه که طی آن سرشبکه «آمدنیوز» دستگیر شد، ابعاد جدیدی از این اقدام را تشریح کرد.

واکنش ایران اینترنشنال به دستگیری روح الله زم چه بود؟
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹

عملیات دستگیری روح الله زم با وجود حفاظت گسترده نیروهای اطلاعاتی کشور فرانسه موجب حیرت حسن اعتمادی، کارشناس ایران اینترنشنال شد.