داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمدحسین-مهدویان
اولین تصویر از جمشیدی و عطاران در کمدی «شیشلیک»
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹

فیلمبرداری فیلم سینمایی «شیشلیک» به کارگردانی محمدحسین مهدویان در تیرماه به پایان رسید.

مهدویان برای ساخت فیلم طنز مجوز گرفت
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۹

«شیشلیک» به تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری، کارگردانی محمد حسین مهدویان و نویسندگی امیر مهدی ژوله یکی از هشت فیلمی بود که مجوز ساخت آن صادر شد.

مهدویان: برای اکران آنلاین باید یک نظام طراحی شود
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳

محمدحسین مهدویان، کارگردان سینما گفت: اگر به‌شکل انتزاعی تمام مسائل از جمله مسائل مالی را کنار بگذاریم، به‌عنوان کارگردان ترجیح من پخش در سالن سینماست، چون در آنجاست که تجربه فیلم دیدن کامل می‌شود.

مهدویان مجوز ساخت «درخت گردو» را چگونه گرفت؟
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

کارگردان «درخت گردو» درباره نحوه مجوز گرفتن این فیلم پاسخ داد.

عکس: چهره متفاوت مهران مدیری در «درخت گردو» مهدویان
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

به تازگی تصویری از گریم متفاوت مهران مدیری در فیلم جدید محمدحسین مهدویان منتشر شده است.

روزگار بدر و خیبر سینمای انقلاب!
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

اما از آنجا که از قدیم الایام گفته‌اند که «شنیدن کی بود مانند دیدن»، احتمالا بهترین راه برای درک بهتر این موضوع که چرا در این گزارش از این صحبت می‌کنیم که سینمای انقلاب قرار است با آثاری متنوع به استقبال سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر برود، معرفی کامل‌تر این آثار برای خوانندگان این گزارش باشد.

«ردخون» در صدر گیشه
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

اکران این روزهای سینمای ایران با وضعیت نسبتا باثباتی ادامه دارد. فیلم‌هایی از ژانرهای مختلف به روی پرده رفته‌اند؛ البته غالب این فیلم‌‎ها در حوزه سینمای اجتماعی تعریف می‌شوند.

تعقیب «رد خون» تا گیشه
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

فیلم «ماجرای نیمروز: «رد خون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، این روزها روی پرده سینماها در حال اکران و با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبه‌رو شده است. این فیلم پس از گذشت ۱۱ روز از اکران، موفق شده تقریبا یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در گیشه بفروشد و تماشاگران را به سینماها بکشاند. تماشای قسمت اول «ماجرای نیمروز» تجربه لذت بخشی را برای مخاطب رقم زده و به تماشاگر فرصت داده بود یک فیلم اکشن، سیاسی و با محوریت یک قهرمان را روی پرده سینما ببیند، فیلمی که نظیرش را کمتر در سال‌های اخیر تماشا کرده بود.