داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امنیت
ویژگی‌های تحسین‌برانگیز نظام اطلاعاتی و امنیتی ایران
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

توانمندی اطلاعاتی ایران در حوزه‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و مغزافزاری کاملا بومی ‌و غیرمشابه با سیستم‌های رایج در جهان بوده و از این رو امکان بهره‌گیری از رویکردهای خلاقانه و بدیع را برای اجرای عملیات‌های پیچیده اطلاعاتی و ضداطلاعاتی فراهم می‌کند.

اعتراضات پورتلند امنیتی شد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

چندین تن از قانون‌گذاران در کنگره از معاون سابق وزیر امنیت داخلی آمریکا در امور تحلیل و اطلاعات خواستند تا به دنبال انتشار گزارشاتی مبنی بر اینکه وزارت امنیت داخلی به طور فعالانه گزارشات اطلاعاتی را درباره خبرنگاران و روزنامه‌نگارانی که استقرار نیروهای فدرال در شهر پورتلند ایالت اورگان را پوشش می‌دهند، جمع‌آوری کرده است، پاسخگو باشد.

پلیس ۹ صرافی متخلف را پلمب کرد
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب ۹ صرافی به دلیل خرید و فروش غیرمجاز ارز و اخلال در نظام اقتصادی کشور خبر داد.

ترامپ: اگر بایدن در این انتخابات پیروز شود، امنیت از بین می‌رود
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنرانی در ایالت فلوریدا مجدداََ به اتهام‌زنی علیه معترضان به نژادپرستی در این کشور و همچنین علیه چین در موضوع شیوع ویروس کرونا پرداخت.

اقدام اخیر آمریکا به هیچ وجه قابل گذشت نیست
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه تهدید امنیت هوانوردی و تعرض به هواپیمای مسافربری نقض فاحش حقوق بین الملل است و به هیچ وجه قابل گذشت نیست، گفت: دادستانی کل و معاونت بین الملل قوه قضاییه شکایات سرنشینان این هواپیما را مجدانه پیگیری کنند.

رضایت قانونگذاران عراقی از سفر الکاظمی به تهران
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

برخی از قانونگذران عراقی ضمن مثبت ارزیابی کردن سفر نخست‌وزیر این کشور به تهران تأکید کردند که ایران در ترسیم روابط مهره مهمی به شمار می‌رود.

الکاظمی: برخی در تلاشند طایفه‌گرایی را احیا کنند
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

نخست‌وزیر عراق در اظهاراتی درباره تلاش برخی طرف‌ها برای احیای طایفه‌گرایی در این کشور هشدار داد.

اغتشاش و ناامنی خط قرمز قوه قضائیه است
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹

حجت الاسلام رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضائیه گفت: رأی اخیر دیوان عالی کشور مبنی بر باز پس گیری منابع طبیعی تصاحب شده در گلستان توسط دادگستری در سه دهه قبل، این پیام را دارد که در حفظ حقوق عامه خط قرمز نداریم.

چین برگزاری انتخابات مقدماتی در هنگ‌کنگ را نقض امنیت دانست
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹

چین از تصمیم برگزاری انتخابات مقدماتی در هنگ‌کنگ انتقاد کرد و آن را برنامه‌ای علیه قانون جدید امنیت ملی خواند.

آتش‌سوزی کلینیک سینا امنیتی نبود
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶

سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص آخرین جزئیات پرونده آتش سوزی کلینیک سینا اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی و امنیت تهران بزرگ در تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند که آتش‌سوزی کلینیک سینا به هیچ وجه امنیتی نبوده و قصور و کوتاهی دلیل اصلی بروز این آتش سوزی بوده است.