داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هرمزگان
اطلاعات سپاه مانع ترخیص لوازم خانگی آلمانی شد
۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

رئیس کل دادگستری هرمزگان از اقدام به موقع دستگاه قضایی در ممانعت از ترخیص محموله ۴۰۰ کانتینری لوازم خانگی خارجی با هدف حمایت از تولید ملی خبر داد.

ضرب‌الاجل دستگاه‌ قضا برای ترخیص کالاهای اساسی
۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان از برخورد جدی دستگاه قضایی با فساد در هر سطحی خبر داد و گفت: دستگاه قضایی در این مبارزه خط، جناح، باند و وابستگی به افراد مختلف ندارد و مقابله جدی با این افراد صورت خواهد گرفت.

یک خانه به بانوی هرمزگانی اهدا خواهد شد
۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان: موضوع تخریب خانه را از این خواهر پیگیری کردیم؛ از دستگاه‌های عامل توضیح خواستیم و پرونده تشکیل داده‌ایم.

زنگ خطر کرونا در هرمزگان به صدا در آمد
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۱

هرمزگان استانی به پهنای مرزی در خلیج فارس که این روزها شاهد موج جدیدی در همه گیری کروناست، موجی که روز به روز سهمگین تر و تعداد افراد درگیرش رو به افزایش چمشگیر است.

پهلوگیری کشتی ۴۲ هزار تنی روغن خام خوراکی در بندرعباس
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از پهلو گیری کشتی ۴۲ هزار تنی روغن خام خوراکی در بندرعباس و تأمین مواد اولیه مورد نیاز برای تعداد زیادی از کارخانه های تولید روغن در سراسر کشور با اقدام به موقع دستگاه قضایی خبر داد.

دومین شهید مرزبانی در هرمزگان طی یک هفته
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از درگیری مرزبانان با قاچاقچیان در آب های شهرستان میناب و شهادت یک مرزبانان در این درگیری خبر داد.

زلزله ۴.۲ ریشتری در هرمزگان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶

زمین لرزه‌ای به قدرت ۴.۲ درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) امروز(چهارشنبه) بستک، کوخرد در استان هرمزگان را لرزاند.

وعده وزیر ارتباطات درباره اینترنت جزایر خلیج فارس
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲

وزیر ارتباطات گفت:شبکه فیبرنوری در قشم، کیش و خارک پایدار شده و ظرفیت رادیویی تا تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی گسترش یافته و تمام جزایر باید با سرمایه‌گذاری دولتی به شبکه فیبر متصل شوند.

کرونا در هرمزگان روند صعودی به خود گرفت
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۸ بیمار کرونایی دیگر در هرمزگان جان باختند و شمار فوتی‌ها به ۷۱۹ نفر افزایش یافت.

عیدی رهبر معظم انقلاب به مردم بشاگرد
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸

با عنایت ویژه مقام معظم رهبری به مناطق محروم استان هرمزگان خصوصا شهرستان بشاگرد، تعداد ۳۵۰ دستگاه یخچال اهدایی از جانب معظم له به خانواده‌های بشاگردی اهدا شد.