داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار معامله-قرن
توافق سازش امارات؛ علیه ایران!
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸

ترامپ با همکاری امارات، عربستان و برخی کشور های عرب حوزه خلیج فارس ابتدا به دنبال امنیتی کردن چهره جمهوری اسلامی است و از سوی دیگر به دنبال عادی سازی و همسویی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی جهت ایجاد موازنه فراساحلی در برابر ایران و تضعیف گروه های مقاومت است.

عکس: اولین پرواز خیانت برخاست
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

اولین پرواز رسمی از تل‌آویو به ابوظبی در حالی دقایقی پیش از زمین بلند شد که دو هیأت آمریکایی و صهیونیستی حاضر در این پرواز پیش از سوار شدن به هواپیما در فرودگاه بیانیه‌ای قرائت کردند.

«ابلیس آمریکا» کیست
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

فردی که به لطف ترامپ سر از بالاترین سطوح سیاست خارجی آمریکا در آورد و بدون هیچ دانش سیاسی و تاریخی و صرفا با تکیه بر ارائه امتیازات، سردمدار جریان سازش به نفع رژیم صهیونیستی شده است.

کوشنر: نفوذ منطقه‌ای ایران کاهش می‌یابد
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲

«جرد کوشنر» داماد «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا که تحت عنوان« مشاور کاخ سفید» ماموریت حمایت از امنیت و منافع رژیم صهیونیستی را برعهده دارد، پرده از اهداف توافق امارات با رژیم صهیونیستی برداشت و تاکید کرد که این توافق با این رژیم اشغالگر به نفع «سعودی ها» است.

مقاومت در مقابل تحریم یک مقاومت ضد اشغالگرانه است
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴

سخنگوی دولت گفت: وقتی دشمنان ایران عملیات تحریم و عملیات اشغالگری را در یک ردیف گروه‌بندی می‌کنند، باید دانست که مقاومت در مقابل تحریم یک مقاومت ضد اشغالگرانه است.

معامله قرن در دستور کار نتانیاهو و پامپئو
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر خارجه آمریکا طی اظهاراتی تلاش کردند طرح معامله قرن را به دستور کار واشنگتن و تل‌آویو باز گردانند.

مقام آمریکایی: احتمال اجرای طرح اشغال در ماه جاری میلادی
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹

یک منبع آمریکایی با اشاره به جلسه امروز کاخ سفید برای بررسی ابعاد طرح رژیم صهیونیستی برای اشغال سی درصدی کرانه باختری، گفت احتمال اجرای آن در ماه جولای همچنان وجود دارد.

اسماعیل هنیه خواستار اتحاد برای مقابله با «معامله قرن» شد
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نامه‌ای به دبیر کل حزب الله لبنان بر خطرات ناشی از طرح معامله قرن و اشغال کرانه باختری تأکید کرد و خواستار اتحاد برای مقابله با آن شد.

عضو لیکود: گانتز از طرح معامله قرن کاملا حمایت می‌کند
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳

یک سیاستمدار صهیونیست با بیان اینکه وزیر جنگ این رژیم کاملا از طرح معامله قرن حمایت می‌کند، گفت او تشکیل دولت فلسطینی را نیز پذیرفته است.

هشدار حماس به آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره جنایت معامله قرن
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

دفتر سیاسی حماس در بیانیه‌ای طرح اشغال بخش‌هایی از کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی را جنایت سران رژیم اشغالگر صهیونیستی خواند و درباره خطرهای تبعات آن به آمریکا و رژیم صهیونیستی هشدار داد.