داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کارگران
بیکاری ۲ میلیارد نفر در چند ماه آینده به علت کرونا
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴

به علت بحران اقتصادی پاندمی کرونا، نزدیک به ۲ میلیارد نفر یا بیش از نیمی از جمعیت کارگر جهان، در سال ۲۰۲۰ با ریسک از دست دادن شغل خود یا تبدیل کار تمام وقت به پاره‌وقت روبرو هستند.

شرط دردسرساز دولت برای کارگران
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

طبق اعلام وزارت کار در پرداخت تسهیلات، اولویت با واحدهایی است که لیست بیمه شاغلین مربوط به فروردین ۹۹ را تا پایان اردیبهشت ۹۹ به سازمان تامین اجتماعی ارائه کرده باشند.

ترفند کرونایی برای دریافت وام کرونایی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸

رئیس مجمع کارگران استان تهران خبر داد، برخی کارفرمایان برای بهره مندی از تسهیلات حمایتی کرونا، کارگران خود را اخراج نکرده و حق بیمه انها را هم پرداخت کرده اند، اما به کارگرانشان حقوق نداده اند.

اولویت «جهش تولید» با کدام صنعت است؟
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹

حضرت آیت الله خامنه ای در در دیدار اخیر تصویری با مجموعه‌های تولیدی، ۱۱ بخش اولویت دار و پیشرو در موضوع جهش تولید را اعلام کردند.

هدف اقتصاد: تولید ثروت و توزیع عادلانه آن میان مردم است
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر رعایت حقوق کارگران فرمودند: دستمزد عادلانه، پرداخت منظم و بدون تأخیر و ثبات اشتغال یعنی امنیت شغلی از مسائل بسیار مهم است.

ارتباط تصویری هفت مجموعه تولیدی با رهبر معظم انقلاب اسلامی
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

به مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سال (جهش تولید) ارتباط تصویری از هفت مجموعه تولیدی فعال در نقاط مختلف کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی برقرار شد.

بررسی التهاب بازار خودرو درسازمان بازرسی
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در مورد افزایش قیمت خودرو و التهابات ناشی از آن با معاون اول رئیس جمهور مکاتبه کرده‌ایم.

فیلم: کارگران مانع تعبیر خواب حاکمان کاخ‌سفید شدند
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

رئیس مجلس: کارگران در این نبرد و در شرایط تحریم آمریکا ضد ایران با تلاش‌های شبانه روزی کشور را اداره کرده و می‌کنند و اجازه ندادند خواب حاکمان کاخ سفید در ایران تعبیر شود.

حضور لاریجانی در مجلس پس از شکست کرونا
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران در شرایط تحریم آمریکا ضدایران با تلاش‌های شبانه روزی کشور را اداره کرده و می‌کنند.

پرداخت بهنگام حقوق کارکنان و بازنشستگان ضروری است
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵

رئیس‌جمهور بر ضرورت پرداخت بهنگام حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان و هم‌چنین توجه به الزامات سال کنونی در زمینه جهش تولید و تحرک اقتصادی و مدیریت بودجه سال ۹۹ در این چارچوب، تاکید کرد.