داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نشست-خبری
ربیعی: فروش اوراق سلف نفتی کماکان در دستور کار دولت است
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸

سخنگوی دولت گفت: فکر کنم آقای جهانگیری نیز در این زمینه صحبتی کردند و طبق صحبتی که امروز صبح با ایشان داشتم این طرح کماکان جزء طرح های مهم دولت محسوب می شود و ما معتقد هستیم اجرای آن در شرایط فعلی هم برای مردمی که دارایی های خرد و اندک دارند و هم برای کاهش نقدینگی، کنترل تورم و امکان سرمایه گذاری جدید مفید است.

ربیعی: اسنپ بک اصطلاحی ژورنالیستی است
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

سخنگوی دولت گفت: اصصلاح اسنپ‌بک در هیچ کدام از قراردادهای برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت استفاده نشده، آمریکا عمدا از این کلمه برای القاء برگشت خودکار سوء استفاده می‌کند.

اسماعیلی: شاهد رهاشدگی در فضای مجازی هستیم
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳

اسماعیلی در خصوص رهاشدگی فضای مجازی و ورود قوه قضاییه به این موضوع، اظهار کرد: امروز شاهد رهاشدگی در فضای مجازی هستیم و ساماندهی فضای مجازی یک جورهایی رها شده است.

یقه بدهکاران مالیاتی را می‌گیریم
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به این سوال که دستگاه قضا در رابطه با بدهی‌های مالیاتی چه اقداماتی انجام داده است گفت: شرایط ایجاب می‌کند ما یقه بدهکاران عمده مالیاتی را بگیریم و حقوق متعلق به مردم را استیفا بکنیم. در یک سال گذشته تا به امروز در تهران با پیگیری سازمان امور مالیاتی بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان مالیات از بدهکاران عمده وصول شده است.

مرحله دوم انتخابات مجلس در گرو اعلام نظر ستاد کرونا
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

سخنگوی شورای نگهبان درباره برگزاری انتخابات مرحله دوم مجلس گفت: گویا ستاد مقابله با کرونا گفته که انتخابات مرحله دوم مجلس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان پذیر است اما همچنان نظر رسمی اعلام نشده است.

شاهد حرکت خوب در روابط تجاری بین ایران و عراق هستیم
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹

رئیس جمهور کشورمان در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق گفت: در چند ماه مسئولیت ایشان شاهد حرکت خوب در روابط تجاری بین دو کشور بودیم.

ربیعی: خبرهای خوبی از آزادسازی پولمان در برخی کشورها می رسد
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

ربیعی با تاکید بر اینکه خبرهای خوبی از آزادسازی پولمان در برخی کشورها می رسد بیان داشت: ما تحقق درآمد ۴۰ میلیارد دلاری را دنبال می‌کنیم. آقای زنگنه هم دارند برای فروش بیشتر نفت تلاش می کنند.

حکم «مهدی جهانگیری» صادر شد
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

سخنگوی قوه قضاییه گفت: چهارشنبه گذشته دستورالعمل مجددی برای اعطای مرخصی به زندانیان صادر و به واحدهای قضایی و زندان‌ها ابلاغ شد.

تسویه بدهی ۱۲هزار میلیاردی گروه فلاحیتان به سیستم بانکی
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

در خرداد ماه امسال در یک پرونده اقتصادی در خصوص مجموعه بدهی‌های گروه فلاحتیان به سیستم بانکی دوازده هزار میلیارد تومان مجموعه بدهی‌های این گروه تسویه شد.

ربیعی: قیمت‌ها در بازار مسکن و خودرو خواهد ریخت
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶

سخنگوی دولت در مورد گرانی در بازار مسکن، خودرو و ارزو طلا گفت: معمولا اتفاقی که در بازارهای اقتصادی مانند ارز و سکه و مسکن رخ می‌دهد، ناشی از برخی از موارد است که من قصد ورود ندارم اما تاثیر مسائل سیاسی کم نبوده است. برخی افراد باید هزینه ورود و اعلام نظرهای خود را متوجه باشند.