داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فعلا خبری از لغو اربعین نیست
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴

مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به انتشار کلیپی درباره لغو اربعین امسال، گفت: خبر تعطیلی اربعین ۹۹ صحت ندارد و تاکنون لغو اربعین حسینی از سوی ایران و عراق مطرح نشده است.

آغاز ثبت نام موکبداران اربعین از ۶ خرداد
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲

با فرارسیدن عید فطر ثبت نام موکبداران اربعین از ۶ خرداد ماه آغاز می‌شود.

سالانه ۲ میلیون زائر عراقی وارد ایران می‌شود
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی اربعین با اشاره به فعال شدن موکب‌ها برای توسعه زیارتی ایران و عراق گفت: سالانه حدود ۲ میلیون زائر عراقی به ایران می‌آیند که با توجه به ظرفیت موجود می‌توانیم این تعداد را به ۵ میلیون نفر افزایش دهیم.

موکب های پیاده روی اربعین حسینی در یونسکو ثبت شد
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

رئیس سازمان توسعه روابط اقتصادی، فرهنگی، سیاحتی و زیارتی ایران و عراق از ثبت جهانی موکب‌های پیاده روی اربعین حسینی در سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) خبر داد.

روایتی از شهر مرزی مهران، بزرگترین دروازه ورود و خروج زوار کربلا
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵

از نقاط قوت خدمات رسانی در مرز، تعداد زیاد اتوبوس های درون شهری است که از سراسر کشور در چندین پایانه ، خستگان راه را به پایانه برکت، پل زائر یا مرکز شهر می رسانند.

فیلم: موکب اهل سنت در مرز خسروی
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

خدمت رسانی موکب اهل سنت به زائران سید‌الشهدا در مرز خسروی ادامه دارد. امسال نیز صدها تن از خواهران و برادان اهل سنت به اجتماع بزرگ پیاده روی اربعین پیوسته‌اند.

نقاط مجهز به وای فای در پیاده روی اربعین اعلام شد
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ۱۲ نقطه مجهز به وای فای در پیاده روی اربعین را اعلام کرد.

۳ هزار کامیون حامل تجهیزات موکب‌ها پشت مرز مهران
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴

آنچه در مرز مهران عیان است نبود فرماندهی واحد جهت اتخاذ تصمیمات در وضعیت‌های مختلف است که نمونه آن بلاتکلیفی سه هزار خودرو کامیون و بسیاری از مسافران است که با برگه کاپوتاژ عبور از مهران به این مرز آمده و سردرگم هستند.

از کشمیر تا کربلا فقط یک «یا حسین» فاصله است
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

شیعیان شبه قاره هند در حالی قدم در مسیر اربعین می گذارند که پس از گذر از میان سلفی‌ها و رسیدن به مرزهای ایران با خیال راحت می توانند سر بندهای یا حسین(ع) را بر پیشانی خود ببندند.

فعالیت ۲۶۰۰ موکب ایرانی از ۱۵ مهر آغاز می‌شود
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

دبیر ستاد مرکزی اربعین کشور از آغاز فعالیت ۲۶۰۰ موکب ایرانی از ۱۵ مهرماه خبرداد و گفت: امسال تردد وسایل نقلیه شخصی از ۱۵ تا سی‌ام مهرماه در تمامی مرزها ممنوع و برای تعدادی از اتوبوس‌ها، امکان عبور از مرز را فراهم شده است.