داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مواد-غذایی
فیلم: نگرانی از پیشتازی قحطی کرونایی از ویروس کرونا
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

آکسفام: همه گیری کرونا باعث اختلال در زنجیره تولید فرآوری و توزیع مواد غذایی شده است و به بهای جهان مردم کشور‌های فقیر تمام شده است.

خفاش‌ها و پانگولین‌ها مدت‌ها میزبان کروناویروس بوده‌اند
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱

نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد کروناویروس جدید مدت‌ها قبل از آنکه در میان انسان‌ها شیوع پیدا کند، خفاش‌ها و پانگولین‌ها را آلوده کرده است.

دیکتاتورها شام چه می‌خورند!
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷

یک نویسنده لهستانی در کتابی تحت عنوان یک دیکتاتور چه می‌خورد؟ به عادات غذایی برخی سیاستمداران از جمله فیدل کاسترو و صدام از دید سرآشپزهای آن‌ها پرداخته است.

مراقبت‌ها در مناطق سفید هم رعایت شود
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷

حسن روحانی با اشاره به تقسیم‌بندی رنگی وضعیت کرونا در کشور اظهار داشت: معنی مناطق سفید این نیست دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند.

دلواپسی با ۴ سال تأخیر
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

«تحریم‌های ثانویه غیرقانونی ایالات متحده صادرات نفت و اقلام تولیدی را برای ایران به شدت سخت کرده و بنابراین نه تنها بخش دولتی - که تهیه و تدارک غذا و داروی یارانه‌ای و دیگر کالاهای اساسی برای مردم ایران و به ویژه آسیب‌پذیرترین قشر جمعیت را برعهده‌ دارد - هدف قرار داده بلکه به تضعیف کل بخش خصوصی ما که مسئول تامین کالا، ارایه خدمات و ‌اشتغال‌زایی برای مردم می‌باشد، منجر شده است.

اینفوگرافیک: قیمت مهمترین اقلام مصرفی ماه رمضان
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲

امسال با وجود شیوع کرونا مشخص نیست و کمبود بعضی اقلام مشخص نیست که چه بلایی سر قیمت‌ها خواهد آمد.

چگونگی وعده شام در ماه رمضان
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

کارشناس تغذیه وزارت بهداشت، در مورد اهمیت وعده شام در ایام روزه داری، توضیحاتی ارائه داد.

همنشینی نان و اسلحه در آمریکا
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

اینکه مردم در آمریکا در صف‌های طولانی می‌ایستند تا اسلحه بخرند، نشان‌دهنده این است که مردم از ایجاد امنیت توسط حاکمان خود ناامید شده‌اند.

تیغ تیز کرونا زیر گلوی اقتصاد پرادعای اشغالگران
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

افزایش بی سابقه نرخ بیکاری در اراضی اشغالی و ورشکستگی کسب و کارها و شرکت‌های تجاری- خصوصی و همچنین تشدید تنش‌ میان شهرک‌نشینان و سران صهیونیست در نتیجه شیوع کرونا توخالی بودن ادعاهای رژیم اشغالگر مبنی بر قوی بودن اقتصاد این رژیم را نشان داد.

کرونا و دولت خسیس آمریکا
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» در گزارشی با اشاره به افزایش بیکاری و در پی آن گرسنگی مردم آمریکا، خواستار تدابیر فوری دولت برای مهار این مسئله شد.