داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
بازار شکر متعادل شد
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: در حال حاضر کمبودی در بازار کالاهای اساسی نداریم و مردم نگران جهش لحظه‌ای قیمت‌ها نیستند.

بسته بندی غذای رستوران با چه دستگاهی انجام می‌شود؟
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

شیوهٔ زندگی شهری و تعدد و رونق رستوران ها، تقاضا برای خرید ماشین آلات بسته بندی را افزایش داده است. بسیاری از رستوران ها برای بسته بندی مواد غذایی، پک های غذا، سالاد، سوپ و سایر غذاهای گرم و سرد که به شکل بیرون بر سفارش داده می‌شوند، به این دستگاه نیاز پیدا می‌کنند. یکی از این دستگاه‌ ها، ماشین بسته بندی سیل وکیوم است که انواع و مدل های مختلفی برای مصارف کاربری متنوع دارد.

فیلم: نگرانی از پیشتازی قحطی کرونایی از ویروس کرونا
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

آکسفام: همه گیری کرونا باعث اختلال در زنجیره تولید فرآوری و توزیع مواد غذایی شده است و به بهای جهان مردم کشور‌های فقیر تمام شده است.

خفاش‌ها و پانگولین‌ها مدت‌ها میزبان کروناویروس بوده‌اند
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱

نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد کروناویروس جدید مدت‌ها قبل از آنکه در میان انسان‌ها شیوع پیدا کند، خفاش‌ها و پانگولین‌ها را آلوده کرده است.

دیکتاتورها شام چه می‌خورند!
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷

یک نویسنده لهستانی در کتابی تحت عنوان یک دیکتاتور چه می‌خورد؟ به عادات غذایی برخی سیاستمداران از جمله فیدل کاسترو و صدام از دید سرآشپزهای آن‌ها پرداخته است.

مراقبت‌ها در مناطق سفید هم رعایت شود
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷

حسن روحانی با اشاره به تقسیم‌بندی رنگی وضعیت کرونا در کشور اظهار داشت: معنی مناطق سفید این نیست دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند.

دلواپسی با ۴ سال تأخیر
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

«تحریم‌های ثانویه غیرقانونی ایالات متحده صادرات نفت و اقلام تولیدی را برای ایران به شدت سخت کرده و بنابراین نه تنها بخش دولتی - که تهیه و تدارک غذا و داروی یارانه‌ای و دیگر کالاهای اساسی برای مردم ایران و به ویژه آسیب‌پذیرترین قشر جمعیت را برعهده‌ دارد - هدف قرار داده بلکه به تضعیف کل بخش خصوصی ما که مسئول تامین کالا، ارایه خدمات و ‌اشتغال‌زایی برای مردم می‌باشد، منجر شده است.

اینفوگرافیک: قیمت مهمترین اقلام مصرفی ماه رمضان
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲

امسال با وجود شیوع کرونا مشخص نیست و کمبود بعضی اقلام مشخص نیست که چه بلایی سر قیمت‌ها خواهد آمد.

چگونگی وعده شام در ماه رمضان
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

کارشناس تغذیه وزارت بهداشت، در مورد اهمیت وعده شام در ایام روزه داری، توضیحاتی ارائه داد.

همنشینی نان و اسلحه در آمریکا
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

اینکه مردم در آمریکا در صف‌های طولانی می‌ایستند تا اسلحه بخرند، نشان‌دهنده این است که مردم از ایجاد امنیت توسط حاکمان خود ناامید شده‌اند.