داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ستاد-تنظیم-بازار
قیمت گوشت متعادل شد
۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: حذف گوشت قرمز از فهرست دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی، منجر به افزایش تولید داخل و متعادل شدن گوشت قرمز و جلوگیری از رشد شتابان قیمت این کالا شد.

۱۴۵۰۰ تومان، نرخ جدید هر کیلو تخم‌مرغ
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: در جلسه ستاد، قیمت مصرف کننده ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر کیلوگرم تعیین شد که از فردا ملاک نظارت بر بازار خواهد بود.

تخم مرغ باز هم گران شد
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

اولین باری نیست که بازار مسیر متفاوتی از آنچه در جلسات ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مصوب می‌شود، می‌رود. قیمت لبنیات، مرغ و این بار تخم مرغ در جهت خلاف تصمیمات مسؤولان پیش می‌روند.

دبیر ستاد تنظیم بازار، قیمت خرید گوشت را مشخص کرد
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: گوشت قرمز با قیمت ۷۲ هزار و ۵۰۰ تومان توسط شرکت پشتیبانی امور دام خریداری شده و توزیع خواهد شد.

افزایش سریالی قیمت لبنیات در پی بی تفاوتی مسئولان
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

افزایش سریالی قیمت لبنیات در بازار در حالی رخ می‌دهد که مسئولان نظارتی نسبت به آن بی تفاوت هستند و برای جلوگیری از این تخلف هیچ اقدامی انجام نمی دهند.

ستاد تنظیم بازار چرا تشکیل جلسه نداد!؟
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

ستاد تنظیم بازار از سران قوا اختیار داشتند که بطور گسترده در بازارها دخالت و بازارها را تنظیم کنند، الان مدت یک سال آن پایان یافته و گویا سران قوا نیز اختیار ستاد را تمدید نمی‌کنند!

عرضه مرغ بالای ۱۸ هزار تومان تخلف است
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی عرضه مرغ با نرخ بالای ۱۸ هزار تومان در خرده فروشی ها را گرانفروشی دانست و گفت: هم اکنون متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و مرغ گرم ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان و در برخی استان ها با تلورانس مثبت و منفی ۵ درصد است.

تصمیم جدید ستاد تنظیم بازار درباره قیمت روغن
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰

بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار نرخ عرضه هر کیلوگرم از انواع روغن خام ۴۷۰۰ تومان تصویب شد.

تمام مجوزهای صادرات تخم‌مرغ از ۱۴ تیر لغو شد
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

براساس مصوب ستاد تنظیم بازار ممنوعیت صادرات تخم مرغ از ۱۴ تیر ماه به گمرکات کشور ابلاغ شد.

تخم مرغ دست بردار نیست
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

ستاد تنظیم بازار اخیرا در جلسه اخیر خود قیمت مصوب هرشانه تخم مرغ را ۹۰۰ تومان افزایش داده و از ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان به ۱۹ هزار ۸۰۰ تومان تغییر داده اما واقعیت فروش این محصول در بازار امر دیگری است.